"בקרוב יהיו גם שיתופי פעולה ואפילו אתארח אצלו במופעים הגדולים!! תודה ענקית לתמי ברק על הכל!"

בועז פרי משתף פעולה עם תמי ברק שמריצה אותו למעלה ומפגישה אותו עם קובי אושרת.
מגשים חלום. פרי. אלבום פרטי

בועז פרי, זמר חיפאי ותיק ומצליח שמנסה לפרוץ את דרכו לתהילה בישראל, חבר בתקופה האחרונה לתמי ברק והשניים עושים חיל. השבוע בין ההופעות הרבות של פרי, הוא יצא להפסקה קצרה ונסע יחד עם תמי ברק להגשים חלום בביתו של קובי אושרת המהולל.

פרי, ספר איך היה, התרגשת?

ברור! אז ככה, ביום רביעי בערב, רמת אביב החדשה, אני ותמי ברק מוזמנים לערב מהמם אצל קובי אושרת ואשתו בסלון ביתם….תמי מכירה את בני הזוג וכמובן באחת השיחות עלה שמי לטובה וככה נוצר החיבור!! אז ישבנו, צחקנו, נשנשנו מתוקים ואז ישבנו על הפסנתר הידוע של קובי וניגנו דברים מקסימים…..בקרוב יהיו גם שיתופי פעולה ואפילו אתארח אצלו במופעים הגדולים!! תודה ענקית לתמי ברק על הכל!

תמי ברק,  מריצים את בועז לטופ?

אני הפגשתי את בועז עם קובי אושרת ועם אורי קריב חברי וגם עם דוד קריבושה וסידרתי לבועז הופעה עם ננסי ברנדס בסינמטק ברמת גן בשלושים לחודש  דצמבר ב- שבת תרבות, בפני 450 איש. ובועז יופיע במועדון תמונע ביפו אצל חברי, הטיש הגדול, ויופיע באודיטוריום בשבת תרבות במרץ ועוד, ועוד… אני עוזרת לבועז שהוא תותח על, זמר על הכיפאק ומקפיץ קהל שדרגתי אותו לרמה הארצית הוא יופיע בביט ויארח את עידן יניב וב 18.1 הוא יופיע באולם זוהר בטבעון ויארח את סי היימן…

 

 

 

 

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם