שבועיים לאחר טקס החופה תושבת חיפה ביקשה גט מבעלה רופא חיפאי, בטענה: "גיליתי שהוא קמצן במקום ירח דבש ברומא, חגגנו בארומה". הבעל: "היא גמרה לי את הכסף על החגיגות לפני החתונה"

לרופא ובעל טרי מחיפה ציפתה הפתעה: שבועיים בלבד לאחר שהתחתן אשתו הטרייה ביקשה גירושין, בטענה שהבעל התגלה כקמצן. הבעל: "בזבזתי את כל כספי על מסיבות טרום החתונה". הבעל מוכן להתגרש אבל דורש חצי מכספי החגיגות שבזבז
הכרות ראשונה מתחת לחופה… זו כבר תוכנית טלוויזיה, אבל נפרדים מיד לאחר מכן זו המציאות של ימינו. מתביעת גירושין שהוגשה שבועיים לאחר טקס החופה, מתברר עד כמה חיים של זוג טרי מחיפה שהכירו במשך שנה יכולים להשמע הזויים.

מתביעת הגירושין שהוגשה לבית הדין הרבני בחיפה עולה, כי הבעל הסכים בהיותו רווק מאורס לממן לרעייתו לעתיד מסיבת רווקות בחו"ל, מסיבת מקווה מפוארת, מסיבת חינה בהשקעה של עשרות אלפי שקלים ורכישת זהב ויהלומים בעשרות אלפי שקלים.

"הוא הציג לי מצגי שווא כשהסכים לממן לי את המסיבות של טרום החתונה אבל מיד למחרת הוא הדהים בקמצנותו". צילום: אילוסטרציה

אבל בתוך שבועיים אחרי טקס החופה, שנערך לעיני מאות מוזמנים, הוא סגר את הברז והבהיר לאשתו: "את ירח הדבש נחגוג עם חברים". כשהבעל נדרש להבהיר למה כוונתו, הוא אמר לרעייתו הטריה: "בזבזתי את כל כספי על מסיבות טרום החתונה, ועכשיו לא נשאר לי כסף ואני רוצה לחגוג ירח דבש בארץ עם חברים וחברות משותפים שלנו". בעקבות הודעה זו ציפתה לבעל הטרי הפתעה – תביעת גירושין.

בני הזוג שהכירו כשנה לפני החתונה, התגוררו יחד בבית משותף וניהלו אורח חיים נורמלי לחלוטין. האישה, שבמקצועה היא סגנית מנהלת בנק הכירה את בעלה הטרי שסיים לימודי רפואה כלקוח בסניף שלה.

עו"ד שרין סולן מייצגת את האישה שרוצה גירושין אחרי שבועיים בלבד של נישואין. צילום: עצמי

בתביעה שהוגשה באמצעות עורכת הדין, שרין סולן, טענה האישה בפני פרקליטתה כי יממה אחרי טקס החתונה הוא החל להתעמר בי. "הוא הפך לקמצן חולני, שתלטן והפעיל נגדי אלימות רוחנית. הוא הציג לי מצגי שווא כשהסכים לממן לי את המסיבות של טרום החתונה אבל מיד למחרת הוא הדהים בקמצנותו", אמרה לעו"ד סולן.

הבעל טען להגנתו כי לא יכול היה לעמוד בדרישות ובקצב ההוצאות של אשתו והבהיר לה כי את ירח הדבש שהוזמן לרומא הוא ביטל ובמקום זאת קיים חגיגת ירח דבש עם חברים בארומה.

האישה נעלבה. "עדיף לעצור את חיי הזוגיות כבר עכשיו", טענה בפני עו"ד סולן. הבעל  מוכן להתגרש אבל מבקש החזר על מחצית מההוצאות טרום החתונה הנאמדות ברבע מיליון שקלים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות