עושים טוב בתוך הבית

"יום המעשים הטובים" בכרמל הפך לימי נתינה ופינוק עבור עובדי הניקיון ועובדי הקבלן בבית החולים
בצילום – עובדי כרמל ועובדות הניקיון יוצאים לנופש ביום המעשים הטובים. צילום: אלי דדון

בצילום – עובדי כרמל ועובדות הניקיון יוצאים לנופש ביום המעשים הטובים. צילום: אלי דדון

מנהג הוא לאנשי בית חולים "כרמל", להתגייס לקראת יום המעשים הטובים ולתרום לקהילה.
השנה, החליטה מחלקת משאבי אנוש בכרמל, בהמשך לרעיון של דורית רונדשטין ממחלקת נשים, לשלב את שמחת חודש הפורים המלא במתנות ומתוקים עם תרומה לקהילה ביום המעשים הטובים, ולקיים יריד משלוחי מנות- לקראת החג. הכספים שנאספו- יועדו לתרומה לטובת אוכלוסייה נזקקת. מי שנבחרו הפעם ליהנות מיום המעשים הטובים הם צוות עובדות ועובדי הניקיון והמשק ועובדי הקבלן של בית החולים.
"נכון שהם לא עובדי כרמל מן המניין, אבל הנתינה שלהם והאהבה שלהם לבית החולים מורגשת מכל פינה. וחשבתי מה אנחנו כמקום עבודה יכולים לעשות עבורן כדי להביע להם את תודתנו", מספרת דורית מיוזמות הרעיון.
במשך שלושה ימים בסבבים מסודרים יצאו כל עובדי ועובדות הניקיון של כרמל ליום כיף מפנק בחמת גדר. הם נהנו ממרחצאות חמים, מברכות תרמו מינרלים, מארוחות צהריים ועוד קצת פינוקים לגוף ולנשמה.
"הצלחתם לרגש אותנו ולתת לנו הרגשה שמעריכים את העבודה שלנו", מספרת סמרה אחת מעובדות המשק בכרמל שיצאה ליום הכיף. "החום של המים בחמת גדר התחבר לנו יחד עם החום של הלב שלכם, ואני אומרת לכם בשם כולם, תודה רבה".
לצד עובדי משאבי אנוש בכרמל עם זאבה רותם רכזת הרווחה, התגייסו בחפץ לב לצוות ההיגוי לפרויקט: דורית רונדשטין- ממחלקת נשים, רונית לוין- מהחטיבה הפנימית, מאיה אזרחי- מהמחלקה הנפרולוגית, ויעל הר ציון- מהמעבדות, אשר יחד, בנאמנות רבה, גייסו את עמיתיהם בבית החולים לשיתוף פעולה ולהצלחת האירוע.
"המטרה שלנו", מסבירה שלווה גלעדי- מנהלת משאבי אנוש בכרמל, "היא גם לעשות גם מעשים טובים וגם לאפשר לכל אחד מעובדי בית החולים להיות שותף אמיתי ולהרגיש, שהוא תורם את חלקו האישי בנתינה לטובת הקהילה".
"הנתינה של עובדי כרמל מרגשת אותנו בכל פעם מחדש", אמרה שלווה גלעדי. "הרצון לתרום ולתת נטוע ב DNA של העובדים ואנחנו רואים ומרגישים זאת בכל מבצע ובכל תרומה שאנו עושים לטובת הקהילה כאן אצלנו בכרמל ".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות