לכל מבצע יש גם מוצאי שבת

לא השתגענו מעיל פליז ב-10 שקלים אתרYOH במבצע מכירות מיוחד של ציוד צבאי

ימים שישי ומוצאי שבת 24-25.11 אתר המכירות YOH המתמחה בציוד לחיילים יחל במבצע ויאפשר מכירה מיוחדת בת ארבע שעות למתגייסי נובמבר ולחיילים ללא פערי תיווך (מהיבואן לצרכן). במכירה המיוחדת יוצעו כל המוצרים הקיימים באתר YOH בהנחות משמעותיות של 25% על ציוד חורף וציוד טרמי ומעיל פליז ב-10 ש"ח בקנייה מעל 100 ש"ח.

חבילת פליז צבאי

אתר YOH תויג על ידי רבים כבשורה החמה בשוק הציוד הצבאי מתמחה בציוד לחיילים וחבילות גיוס ייעודיות למתגייסים ומתגייסות לשירות הביטחון בישראל. חבילות הגיוס של YOH עונות על צרכי המלש"בים המצטרפים ליחידות השונות של צה"ל. הן מחולקות על פי קטגוריות שונות ובטווחי מחירים שונים. הדבר העיקרי שמבדיל אותם משאר החבילות הקיימות בענף הוא אסטרטגיית המחיר של YOH המייבאת ומשווקת את המוצרים בעצמה, מה שמאפשר לה למכור את החבילות במחירים האטרקטיביים ביותר בישראל וזאת לצד הקפדה יתרה על איכות המוצרים.

מעיל סופטשל זית

בין המוצרים ניתן למצוא: חבילת גיוס ללוחמים המכילה את כל הציוד ללוחם כגון שפצורים, ביגוד, היגיינה, מד"סים ועוד. המארז ארוז בקפידה בתיק גב מפנק של 85 ליטר. הביגוד כולל שלושה תחתוני בוקסר 100% כותנה,6  חולצות טריקו

ירוקות,3  חולצות טריקו לבנות, סל כביסה רשת מדוגם, 6  זוגות גרבי צמר צבאיות למסע, 5 זוגות גרביים למד"סים, כרית נסיעה וסל כביסה קנבס איכותי. עוד ניתן למצוא בין המוצרים: חבילת גיוס ללוחמות הכוללת שלל מתנות ארוזות היטב לשירות צבאי מושלם ללוחמת בתוך תיק גב בנפח של 85 ליטר ובתוכו ביגוד, היגיינה ומוצרים לשטח.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות