ראש העיר, יו"ר הדירקטוריון, מנכ"לית התיאטרון ומכובדים רבים חוגגים בתיאטרון חיפה.

השבוע התקיימה פרמיירת ההצגה "אנשים טובים"- הצגה חדשה של תאטרון חיפה בהשתתפותם של אסי לוי, מורן ארביב גנס, רבקה בכר, דניאל ברטוב, אוריה יבלונובסקי, טהוניה רובל ובבימויו של איציק ווינגרטן.
נהנים בפרימיירה. נצר ובן צבי. צילום יואב איתיאל

חוגגים בפרימיירה המוצלחת. יהב וסביון. אלבום פרטי

השבוע התקיימה פרמיירת ההצגה "אנשים טובים"- הצגה חדשה של תאטרון חיפה בהשתתפותם של אסי לוי, מורן ארביב גנס, רבקה בכר, דניאל ברטוב, אוריה יבלונובסקי, טהוניה רובל ובבימויו של איציק ווינגרטן. האירוע התקיים בנוכחות ראש העיר יונה יהב ורעייתו רבקה, בכירי התיאטרון- ניצה בן צבי המנכ"לית, המנהל האומנותי משה נאור, מיכל הללי מנהלת השיווק, יו"ר הדירקטוריון- ישראל סביון ועוד, ואורחים נוספים: ישראל בן שלום מנכ"ל התאגידים העירוני, נשיא אוניברסיטת בר אילן פרופ' דניאל הרשקוביץ, אלי דדון דובר בית החולים כרמל, מרים פרקש יו"ר נעמת לשעבר ועוד.

פרימיירה מוצלחת. לוי וויינגרטיין. יואב איתיאל

על ההצגה: מרגרט וולש, אם חד- הורית בת חמישים, מתחננת בפני הבוס שלה, סטיבי, בן העשרים, שלא יפטר אותה מעבודתה בחנות "הכל בדולר". זו יריית הפתיחה של המחזה החברתי והרגיש מאת המחזאי דיוויד לינדסי-אבייר. דמותה המיוחדת של מרגרט לעולם איננה קורבנית או מתרפקת על מצבה הקשה. מתוך נואשותה של הדמות צפות ועולות לאורך המחזה שאלות מורכבות על פערים חברתיים, ניוד בין מעמדי, בחירות ומזל. כשמרגרט מחפשת עבודה בקליניקה של רופא מצליח שלמד איתה באותה השכונה, עולות שאלות אלה במלוא עוצמתן.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם