"אנחנו גדלנו על ערכי הנתינה ועזרה לזולת וכך כאשר אני נתקל במקרה של חוסר יכולת כלכלית לרכוש בגד לשמחה, לכבוד הוא לי כמובן לתרום ולשמח את המשפחה ביום כה חשוב."

דורון מורד הבעלים של החנות האופנה החיפאית הוותיקה 'מונסניור' שמע כי מני אסייג מחפש חליפה לאב שבנו מתחתן, נרתם מיד ופתח את הלב והחנות. סיפור שמחבר לבבות.
גדל על ערכים. דורון מורד. אלבום פרטי

החליפה שתרם דורון מונסניור. אלבום פרטי

כשהלבבות הטובים של העיר מתחברים יחד יוצאים רק דברים מטובים. מני אסייג, המענטש והלב, שמע כי ישנו אבא אחד שזקוק לחליפה לחתונת בנו וחיפש אחר תורם מהתחום, גליה דרורי שמעה את זה והעבירה לדורון מורד ממונסניור וזה לא חשב לרגע ולאחר בדיקה קצרה של המקרה תרם חליפה איכותית ויוקרתית לאב המאושר. מני הנרגש כתב פוסט תודה לדורון שידוע במעשין הטובים למען הקהילה "רואים את החליפה המדהימה הזו???? אז ככה: היא הוזמנה במיוחד מחו״ל ונתרמה לאב ממשפחה קשת יום שבנו מתחתן בקרוב. היא נתרמה ע״י לא אחר מאשר דורון מורד מחנות האופנה המיתולוגית מונסניור. פשוט מדהימים!!!! ותודה גדולה למלי ברנס ולגליה דרורי הנפלאות." ככה מתחברים לבבות גדולים.

דורון מורד למונסניור, חליפה מהלב?

מאז ומתמיד פעלנו מהלב. אנחנו גדלנו על ערכי הנתינה ועזרה לזולת וכך כאשר אני נתקל במקרה של חוסר יכולת כלכלית לרכוש בגד לשמחה, לכבוד הוא לי כמובן לתרום ולשמח את המשפחה ביום כה חשוב. האושר והסיפוק שווים לי שווים כל מחיר. אנחנו לא מסתכלים כשאנחנו תורמים, זה תמיד יהיה המוצר הכי טוב שאפשר. המוטו שלי הוא לתת ולעזור ובמיוחד באירוע כ"כ חשוב למשפחה.

ואיך היה השילוב בין הכוחות הפועלים בסיפור?

תראה, אני הגעתי לסיפור הזה דרך מני אסייג ודרך גליה דרורי, אנשים מוכרים שאני סומך עליהם, בגלל זה נרתמתי ישר. אני תמיד בודק שזה אמיתי ולא פיקציה ושלא מרמים אותי ויש לנו את אמצעי הבדיקה הטובים ביותר ואיתם אנחנו מתקדמים. האמינות חשובה ואנחנו שמחים תמיד לעזור תמיד, וכמובן שצריך להגיע דרך עמותה מוכרת ואנשים מוכרים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם