"אין הפקה שלא מכתירה אתכם כבית. הבאת את היכל התיאטרון במוצקין להיות אחד המקומות המוצלחים בישראל ואני אעשה עלייך עוד מחזמר".

דפנה צורי חוגגת יומולדת עם המשפחה וזוכה לאלפי ברכות מחברים, מכרים, מנויים, שחקנים ומפיקים.
חוגגת יומולדת בענק. צורי והמשפחה. אלבום פרטי

סופ"ש עמוס ביותר עבר על מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין, דפנה צורי, שחגגה את יומולדתה עם המשפחה והחברים הרבים וזכתה למאות רבות של ברכות מכל מכריה, חבריה, מנויי תיאטרון מוצקין וכמובן מחברים רבים מתחום התיאטרון, משחקנים, זמרים, אנשי צוות ועד מפיקים מובילים בתחום.

דפנה, חגיגת ענק?

הילדים ביקשו ממני להתייצב בשישי בבוקר עם נעליים נוחות ובהפתעה גמורה לקחו אותי לטיול ג'יפים משפחתי בגליל העליון. את היום קינחנו במסעדה בנהרייה הישנה. הבית הוצף בפרחים והפייסבוק הוצף במאות ברכות מקהל ההיכל, שחקנים, אנשי במה ועוד שבירכו וריגשו. למשל- השחקנית שני כהן כתבה: "את יכולה להעביר סדנאות להכנסת אורחים אצל הבדואים" והמפיק מאור מיימון כתב: "אין הפקה שלא מכתירה אתכם כבית. הבאת את היכל התיאטרון במוצקין להיות אחד המקומות המוצלחים בישראל ואני אעשה עלייך עוד מחזמר". הרכב הדראג "פאות קדושות" כתב על ההתאהבות בקהל של ההיכל וברכה אישית חמה במיוחד. וזה רק על קצה המזלג כי הברכות היו כל כך רבות ומרגשות. שנזכה לשנה הבאה.

אמן!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם