מכבי חיפה כדורעף הולכת השנה גם על הגביע וגם על האליפות.

שחקנית הכדורעף בעלת השם העולמי טום לוגן שביקרה בישראל לפני שבע שנים ואמרה "אני מקווה שהענף הזה יתפתח עם השנים…" חתמה במכבי חיפה.
 

הולכים על אליפות וגביע. מכבי חיפה XT כדורעף. יוסי כהן מנכ"ל נקסט אורבן, יו"ר חיפה יפה אלכס אברמוב, טלי מרמן, קט זילברמן, טום לוגן, מאמן מכבי חיפה חיים קסל ואודי אנג'ל.

תומך בכדורעף בחיפה ודוחף לשיתוף פעולה. אברמוב ולוגן. אלבום פרטי

יו"ר 'חיפה יפה' אלכס אברמוב, הפעיל לטובת הספורט, החינוך והתרבות בחיפה, ותומך ומסייע לקבוצת כדורעף החופים של חיפה, פועל כעת לשיתוף פעולה עם מועדון כדורעף  XTמכבי חיפה בראשות המאמן חיים קסל. במסיבת העיתונאים שהתקיימה במשרדי חברת "נקסט אורבן" בכיכר האודיטוריום נכחו איש העסקים, אודי אנג'ל, מנכ"ל XT והספונסר של מכבי חיפה כדורעף יחד עם חברת 'נקסט אורבן' בראשות המנכ"ל יוסי כהן, יו"ר 'חיפה יפה' אלכס אברמוב שהוזמן כאורח כבוד על מנת להכיר את קבוצת מועדון כדורעף מכבי XT חיפה ושחקניות הקבוצה טלי מרמן וקט זילברמן. במהלך המסיבה הוצגה שחקנית הרכש, טום לוגן בעלת הרזומה של 4 אולימפיאדות, מתוכן זכייה במדליית הכסף בבייג'ין 2008 ולונדון 2012 וכן זכייה במדליית כסף באליפות העולם ב-2002 ובאליפויות גראנד פרי עם נבחרת ארה"ב. לוגן שביקרה בישראל לפני שבע שנים ואמרה "אני מקווה שהענף הזה יתפתח עם השנים" חייכה לכל עבר והצטלמה יחד עם חברותיה לקבוצה החדשה והצוות המקצועי והניהולי. בסיכום המפגש נאמר בקול רם כי מכבי חיפה כדורעף תלך השנה גם על הגביע וגם על האליפות. שיהיה להם בהצלחה.

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם