'בסטייל אמיתי'

החודש יחלו 7 נשות עסקים, יוצאות אתיופיה, הכשרה מובילה לסטיילינג ועיצוב שיער, פרי שיתוף פעולה מוצלח בין תוכנית "קוראט", לעידוד יזמות ופיתוח עסקים של יוצאי אתיופיה בחיפה- מבית 'שותפות חיפה-בוסטון' ועירית חיפה, לבית הספר המוביל למקצועות האיפור 'סיגל תדמור'.

נשות עסקים יוצאות אתיופיה בהכשרה ייחודית לסטיילינג ועיצוב שיער

חיפה בוסטון- תכנית קוראט- סדנת סטיילינג. צילום- יחצ

קבוצת הנשים אשר תשתתף בהכשרה, מגיעה מקשת מקצועות הטיפוח- ספרות, הפקת אירועים, איפור ועוד, ותקבל כלים להעניק ללקוחותיהן את מירב השירותים המקצועיים והאיכותיים.

בתהליך המיון להכשרה נבחרו הנשים מלאות הכישרון והמוטיבציה להיות השם הבא בתחומן, והנבחרות חיבקו בהתרגשות את ההזדמנות לרכוש את רזי מקצועות הסטיילינג ועיצוב השיער.

תכנית "קוראט" מציעה את ההכשרה הייחודית, כדי לתת הזדמנות ומוטיבציה לנשות העסקים לממש את חלומן להתרחבות עסקית.

התוכנית כוללת כיתת אומן עם סיגל תדמור, מפגשי ליווי עסקי, כתיבה וחידוש תכניות עסקיות ועוד שירותים עסקיים ש"קוראט" מציעה לבעלי ובעלות עסקים, ההופכים את ההכשרה לחממה לעסקים בתחום הטיפוח והיופי, תוך שמירה על סטנדרט מקצועי גבוה ומחויבות אישית לכל משתתפת.

חיפה בוסטון- תכנית קוראט- סדנת סטיילינג. צילום- יחצ

שותפות חיפה-בוסטון מפעילה מזה שש שנים את תכנית "קוראט" בחיפה, בשיתוף פעולה עם תכנית 'שילובים' בעיריית חיפה, ובשיתוף עם כל הארגונים העירוניים והארציים העוסקים בתחום התעסוקה.

היקפיה של תכנית "קוראט" גדלים משמעותית משנה לשנה, הן מבחינת מספר המשתתפים המקבל שירות מהתכנית, העומד כעת על כ-480 משתתפים (7% מאוכלוסיית יוצאי אתיופיה בחיפה), והן בגידול מספר הפניות של יחידים ומעסיקים, במטרה להיות שותפים לתכנית.

מאז תחילת התוכנית, נפתחו בעידוד התכנית 18 עסקים חדשים בעיר בבעלות יזמים יוצאי אתיופיה, ואלו הצטרפו למעל 30 היזמים שמלווים על ידי צוות "קוראט" ויועצי התכנית.

'

חיפה בוסטון- תכנית קוראט- סדנת סטיילינג. צילום- יחצ

חיפה בוסטון' הינה השותפות הוותיקה בישראל, הפועלת מעלה מ20 שנה להובלת שינוי בחייהם של אלפי אנשים, בחיפה ובבוסטון, בזכות ייזום והובלה של מאות פרויקטים למען הקהילה. השותפות עוסקת בעשייה אינטנסיבית וקידום יוזמות למען מטרות משמעותיות וחשובות העומדות על סדר היום החברתי, ופועלת בהשראת חזון השותפות: "קהילה אחת לב אחד".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות