בטיחות בדרכים ב"גבעון"

בית הספר היסודי "גבעון" ציין את שבוע בטיחות בדרכים. במקום הסעות לבית הספר התלמידים יצאו בצעידה רגלית

"מעבר להנאה של ההליכה בחברותא נהנו התלמידים מפעילות גופנית חיונית לגוף". צילום: בית ספר "גבעון"

בבית הספר היסודי "גבעון" בעיר נשר ציינו את שבוע הבטיחות בדרכים בשורה של פעילויות מגוונות. הפעילויות כללו: חידות, הסברה והתנסות ברכיבה על אופניים, הנחיית התלמידים הצעירים בחציית כביש וחתימה על אמנת בטיחות בדרכים הבית ספרית באופן מקוון.
"גבעון" הוא בית ספר ירוק שזכה לפני שנתיים בפרס החינוך הארצי לבטיחות בדרכים. במסגרת שבוע הבטיחות קידמו המורים והתלמידים פרויקט נוסף – "אוטובוס ירוק בריא ובטוח", במסגרתו במקום הסעות לבית הספר התלמידים צעדו מתחנות ההסעה ברגל בליווי הצוות החינוכי לעבר בית הספר. במהלך הצעידה זכו התלמידים להסברים על הליכה בטוחה לאורך המדרכה וחציית כביש בדרך בטוחה. גם פקד שלומי קידר ורס"מ אורית יוספן ממחלקת ההדרכה של משטרת התנועה והשיטור העירוני בנשר התגייסו למשימה והעבירו הרצאות ופעילויות לתלמידים.
מנהלת בית הספר "גבעון", שונטל נבו, סיפרה: "כבית ספר אשר זכה בפרס חינוך ארצי בזהירות בדרכים ממשיך בית הספר לחנך את התלמידים לאורו של הציווי 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם' במסגרת זהירות בדרכים, חינוך לבריאות ושמירה על הסביבה. מעבר להנאה של ההליכה בחברותא נהנו התלמידים מפעילות גופנית חיונית לגוף. לבית הספר המנון זהירות בדרכים המלווה את התלמידים מידי יום ומושר מידי יום בכיתות. מילות השיר חוברו על ידי תלמידי 'כתיבה יוצרת' בבית הספר, השיר הולחן והוקלט".
ראש עיריית נשר, אבי בינמו: "מערכת החינוך בעיר נשר חרטה על דגלה את נושא הבטיחות בדרכים כערך מוביל שמלווה את כלל העשייה הפדגוגית שלה. נושא הבטיחות של הילדים והתלמידים נמצא גם בראש סדר העדיפות של עיריית נשר וזאת מתוך ראייה שקדושת החיים היא ערך ראשון במעלה. לצד הפעילות החינוכית וההסברתית הדבר בא לידי ביטוי הלכה למעשה בתוכניות שמקדמת העירייה לביצוע מעגלי תנועה, מעברי חציה, חספוס כבישים, טיפול בצמתים מסוכנים והוספת מקומות חניה בכל רחבי העיר".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר