רביעי חגיגה לגיל השלישי

"מועדון החיים הטובים" מציג: בוקר של כיף לגיל הזהב בשער הצפון. הכניסה חופשית. מתחם התרבות בקניון, קומה עליונה ליד מגה ספורט ב- 6/12/17 שעות: 9:30-14:00

הגעתם לגיל בו החיים רק מתחילים? זה בדיוק הזמן לנצל את הזמן ולהתחיל לעשות דברים בשביל הכיף, הגוף והנשמה. סדרת פעילויות בוקר מזמינה אתכם, בני הגיל השלישי, להגיע ליהנות מהרצאות, ייעוצים הדרכות וסדנאות מהנות לגיל הזהב  ברביעי הקרוב, שיחל כחלק מהשקת מועדון לגיל השלישי אשר נפתח בקניון "שער הצפון" וצפוי להעביר מגוון פעילויות לחיים טובים בגיל שבו החיים הטובים רק מתחילים, וכמו כל הדברים הבאמת טובים בחיים – זה בחינם!

מרכז תרבות חדש שהושק בקניון "שער הצפון" מציע מגוון פעילויות לגיל השלישי החל מחודש דצמבר. השקת הבכורה של "מועדון החיים הטובים" תיערך ביום רביעי (6.12) ותיפתח בבוקר מגוון ומעניין במיוחד:

את הבוקר תפתח אנה מרמילב, מומחית ליצירת מוטיבציה  בהרצאה "סודות המוח לחיים בריאים, מאושרים וארוכים יותר" שבוססה על תגלית חדשה לאריכות ימים.

תמיד תהיתם מה פשר החלומות שלכם? ההרצאה הבאה בסדרה תגיע בכדי לענות לכם על כל השאלות: מירי אסט, מאמנת אישית ורוחנית תעביר את "המסתורין שבחלומות"  ותלמד אתכם הכל אודות המסרים לחיים שניתן לקבל מהחלומות שלנו. ההרצאה הבאה היא מיוחדת במינה: ד"ר אליזבטה לוין, מרצה בינ"ל, פיזיקאית, מדענית, סופרת וחוקרת בשיעור מרתק על מושג הזמן  – "שמחת הגיל בהרמוניה עם הזמן".  מפגש הייעוץ הבא ילמד אתכם את כל הסודות למניעה, הקטנה ופתרון בעיות צוואר ועמוד השדרה אשר יעביר הכירופרקט ד"ר ולגרין רונן, מחבר הספר "לחיות ללא כאב" המתמחה ביציבה נכונה.

אף פעם לא מאוחר כדי להתחיל שינוי משמעותי בחשיבה, ובמיוחד בשביל כך תגיע ד"ר תיקי אלדר רז, ל"תקשורת מקרבת וטיפוח יחסים" שתסביר על תהליכי 'מיינדפולנס' והתמקדות ליצירת שינויים חיוביים ומשמעותיים לפי שיטתו של פרופ' ג'נדלין.

הכניסה חופשית.

מתחם התרבות בקניון, קומה עליונה, ליד מגה ספורט.

תאריך: 6/12/17

שעות: 9:30-14:00

קניון שער הצפון, דרך חיפה 30, קרית אתא

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות