בחנוכה: טורניר הקט-רגל לזכר דודי הללי

אלפים כבר נרשמו בדף הפייסבוק של טורניר הקט-רגל בחנוכה לזכרו של דודי הללי, והבטיחו לעצמם מקום ביציעים בהיכל הספורט המפואר בקנטרי קלאב של ליאו באק בכרמל צרפתי בחיפה. ארבע קבוצות ילדים, ארבע קבוצות ותיקים. יריית הפתיחה כבר בשעה 15:30
 

טורניר חנוכה בכדורגל לזכרו של דודי הללי, יערך השנה בפעם ה-12 ברציפות. דודי שכיהן במשך מספר שנים כיו"ר מחלקת הנוער של הפועל חיפה בכדורגל היה דמות מוכרת בעיר. הוא נפטר בשנת 2004 לאחר מחלה קשה.

הטורניר שכבר הפך לאירוע תרבות בעיר במהלך חג החנוכה ומכונה "טורניר חנוכה לזכרו של דודי הללי" סוחף אליו שחקני עבר ידועים של מכבי והפועל חיפה, נבחרת העיתונאים, נבחרת עיריית חיפה ונבחרת המשפחה.

 

בטורניר הוותיקים יהיו: ציון מרילי, אבישי ז'אנו, גיורא אנטמן, אלון מזרחי, זאהי ארמלי, אלון חרזי, ברוך ממן

 

מלבד טורניר הוותיקים שבו נמצא שחקנים כמו ציון מרילי, אבישי ז'אנו, גיורא אנטמן, אלון מזרחי, זאהי ארמלי, אלון חרזי, ברוך ממן, ניתן יהיה לראות שופטים בכירים מליגת העל ואחרים.

במהלך האירוע הפתעות וסופגניות, בסיום האירוע תוגש ארוחת ערב ויערך טקס חלוקת גביעים בנוכחות אישי ציבור ביניהם, שר האוצר משה כחלון, ראש העיר יונה יהב, ראש עירית נשר אבי בינמו. ראש עירית טירת הכרמל ולא מעט ראשי ערים מהצפון.

בנו של דודי הללי, אבי, יוביל את נבחרת המשפחה. עו"ד אברהם הללי, אביו של דודי: "גם השנה, השבחנו את הטורניר ועלינו מדרגה, בכל הקשור לארגון".

 

הטורניר מתקיים זו השנה ה-12 לזכר דודי הללי ז"ל, יו"ר מחלקת הנוער של הפועל חיפה, שנפטר ממחלה קשה

 

הטורניר יתקיים ביום חמישי ה-14.12.2017 באולם הספורט הסגור של מרכז חינוך ליאו באק בכרמל צרפתי. חניה בשפע.

האירוע יחל בשעה 15:30 בטורניר ילדים מכבי והפועל חיפה, עירוני נשר ובית"ר חיפה. לאחריו יתקיים טורניר וותיקים. בשעה 18:00 צפויים משחקי הגמר וב-18:30 טקס הסיום וחלוקת הגביעים ובסיום כיבוד עשיר.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה