ושיהיה במזל טוב

חתונה מיוחדת נחגגה בראשון באולמי קאלה אליה הגיעו מכובדים רבים מכל קצות הקשת הפוליטית והעיסקית.חתונתם של קרן אסייג, עם בחיר ליבה תומר .קרן ביתו של מוריס אסייג ממלא מקום ראש העיר טירת כרמל ,הינה דוקטורנית מצטיינת לרפואה .אורחים רבים הגיעו לכבד בנוכחותם ובראשם שר הכלכלה אלי כהן ,ראש העיר טירת כרמל אריה טל ורעייתו בתיה טל ,ראש העיר מעלות שלמה בוחבוט, הממונה על המחוז במשרד הפנים פאז חאנה ורעייתו ,גדי מרגלית מנכ"ל עיריית חיפה ורעייתו ועוד רבים וטובים .היה שמח
משפחת אסייג חוגגת עם שר הכלכלה אלי כהן ,אריה טל ראש העיר טירת כרמל ורעייתו בתיה טל והבדרן שלום אסייג צילום שרה איקו

ממלא מקום  ראש העיר טירת הכרמל, מוריס אסייג ורעייתו עדנה חגגו ביום ראשון באולמי הקאלה את חתונתה של בתם קרן עם בחיר ליבה תומר.

קרן שהינה דוקטורנטית מצטיינת לחקר המוח בבית הספר לרפואה בטכניון ובעוד שנתיים ,תקבל את תואר הדוקטור שלה סיימה . תומר מסיים לימודי הנדסת תשתיות בטכניון.

מוריס ועדנה אסייג הורי הכלה עם עליזה וארנון וינגרטן הורי החתן צילום שרה איקו

את החופה ערך אבנר מלכה ואת האירוע כולו ליווה הסקסופוניסט והכנר גיא ויטנברג, חברת מסודרים הופקדה על הפקת האירוע ועל סידורי ההושבה של מאות המוזמנים. צוות אולמי הקאלה שקד על אירוע מופתי בסטייל גבוה ועל חוויה קולינארית משובחת.

משפחת אסייג חוגגת צילום שרה איקו

אורחים רבים הגיעו לשמח את החתן והכלה בראשם:שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, ראש

הזוג טל עם הזוג חאנה וערן ארבילי  צילום שרה איקו

העיר מעלות תרשיחא, שלמה בוחבוט הממונה על מחוז חיפה במשרד הפנים, פאיז חאנה, מנכ"ל יפה נוף, אבישי כהן, מנכ"ל עיריית חיפה, גדי מרגלית, וכמובן כל צמרת העיר, אריה טל ורעייתו בתיה, ראש העיר לשעבר, אריה פרג'ון, סגני ראש העיר, וחברי מועצת העיר, עובדי המועצה הדתית, רוני אליהו, יו"ר ארגון המוניות ויו"ר סניף הליכוד בעיר, פריד אברהם ורבים אחרים. לצד בני משפחת אסייג ובהם אחיו של מוריס, הבדרן שלום אסייג ,התסריטאי המוכשר מני אסייג, עוד ניראו חברים רבים מעולם התקשורת , מנהלים בחברת החדשות בטלוויזיה  וכמובן בני משפחת אסייג ווינגרטן המורחבת וחבריהם של ההורים ובני הזוג.

ניוז חיפה קריות נט מצטרף לחוגגים ומברך את בני הזוג לאושר והצלחה.

 

 

 

אבי הכלה מוריס אסייג עם אחיו התסריטאי המוכשר מני אסייג צילום שרה איקו

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה