מגדלי יוקרה, לא רק לתל אביבים

חיפה מוכיחה שמגדלי יוקרה זה לא רק לתל אביבים- יוסי אברהמי: ״בנייה ברמה גבוהה הפכה אצלי לנורמה. אני מקפיד לספק ללקוחות שלי מוצר איכותי עכשווי מעוצב ועדכני״.
במתחם מרכז ספא, חדר כושר, מרתף יינות, חדר דיירים עם מערכת קולנוע ביתית

במתחם מרכז ספא, חדר כושר, מרתף יינות, חדר דיירים עם מערכת קולנוע ביתית

חיפה מוכיחה שמגדלי יוקרה זה לא רק לתל אביבים:
יוסי אברהמי: ״בנייה ברמה גבוהה הפכה אצלי לנורמה. אני מקפיד לספק ללקוחות שלי מוצר איכותי עכשווי מעוצב ועדכני״.
איכות גימור וגמישות תכנונית הפכו להיות סמלים קבועים ובעצם ה DNA של חברת הנדל"ן "יוסי אברהמי". בכל פרויקט מקפיד יוסי, בעלי החברה, לתכנן מתחם VIP המבטא את האפשרות לזכות במגורים ברמה אחת מעל כל השאר.  פרויקט טורקיז VIP במערב חיפה הוא מתחם סגור ומפואר המגדיר מחדש את המושג יוקרה.
המתחם כולל ,בין היתר, ספא מפואר, חדר כושר פרטי ומאובזר , מרתף יינות, מועדון דיירים עם מערכת קולנוע בייתית ועוד. הדירות בעלות מפרט יוקרתי ומפנק הכולל מערכות מתקדמות לשליטה על אמצעי המולטי מדיה הכוללים טלוויזיה 50 אינצ' ורמקולים מיקצועיים. מערכת פיקוד

הדירות מעוצבות אדריכלית לפרטי פרטים ובעלות מפרט יוקרתי

הדירות מעוצבות אדריכלית לפרטי פרטים ובעלות מפרט יוקרתי

חכמה לשליטה מרכזית על התאורה, מיזוג האוויר והתריסים החשמליים, ריצוף וחיפוי של המותגים המובילים, מערכת מיזוג אוויר דירתית,
מרפסות מרווחות עם נקודות גז ומים,  ועוד. אז יוקרתי אמרנו, ומה בדבר המחיר. זה כבר עניין של תפישה אומר יוסי אברהמי: "אתה מקבל הרבה יותר ביחס למה שאתה משלם. רווחת איזושהיא הנחה שבשוק הדירות שכל הדירות תהיינה אותו דבר. אנחנו מודעים לכך שיש ביקוש לדירות איכות ברמה גבוהה של בניה ואנחנו מספקים את הצורך הזה באמת ברמה הגבוהה ביותר שאפשר". מסכם יוסי אברהמי.
בפרויקט מגוון רחב של דירות 4 ו 5 חדרים ודירות ייחודיות כמו דירות גן, מיני פנטהאוזים, פנטהאוזים ולופטים. הפרויקטים יאוכלסו במהלך 2017 וממש בימים אלה מכירת הדירות נמצאת בעיצומה. ניתן לקבל עוד המון מידע על הפרויקט באתר האינטרנט של החברה בכתובת: www.yav.co.il וכמובן במשרד המכירות באתר עצמו – 6330* .


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בנדל"ן