בעל מאזור חיפה טען כי עליו ללכת לבריכה כדי להוריד במשקלו. אלא שמתברר שהוא עשה כושר, עם המצילה, אבל לא בבריכה – אלא בחדר המיטות

פגישה אקראית של אישה מאזור חיפה עם הבוס של בעלה העלתה בליבה חשש שהבעל, בניגוד לסיפוריו, לא נמצא במרכז הספורט כדי לשחות בשביל להוריד במשקלו. בלש שעקב אחריו גילה שאמנם יש לו קשר עם המצילה, אבל לא בבריכה
 

חוקר פרטי ששכרה אישה תושבת הצפון בעצתו של עורך הדין גיא אופיר, חשף כי הבעל, שסיפר לאשתו כי החליט לשמור על כושר ובמיוחד להרבות בשחייה, "מתאמן"  בביתה של המאהבת המשמשת כמצילה בבריכה, באחד ממרכזי הספורט והפנאי באזור. האישה הפגועה החליטה להגיש תביעה לגירושין שתוגש בימים הקרובים לבית הדין הרבני האזורי בחיפה.

 

ישלם ביוקר על כך שטען שהוא עושה כושר ושוחה, בזמן שהוא "שחה" בין הסדינים עם המצילה. צילום: אילוסטרציה

 

עו"ד גיא אופיר, שוקד בימים אלה על תביעת הגירושין שהאישה מתכוונת להגיש נגד בעלה ושבה נטען בין השאר, כי: "לאחרונה, הבעל טען שהוא קיבל המלצה מהרופאים להוריד במשקל ולשמור על כושר ולכן, החליט לעשות מנוי באחד ממרכזי הספורט הסמוכים ליישוב שבו הם מתגוררים. בנוסף אמר, כי גם הבוס שלו עשה מנוי באותו מרכז ספורט…".

לדברי עו"ד גיא אופיר: "חשדה של האישה התעורר לאחר שמנהלו הישיר של הבעל פגש אותה באקראי, בעת שבילתה עם ילדיהם באחד מבתי הקולנוע באזור ושאל היכן הבעל….? והופתע לשמוע מהאישה שבעלה אמור לשמור כביכול על כושר יחד איתו באותו מרכז ספורט. אלא שהוא לא ראה אותו שם מעולם".

האישה שהחלה לחשוד כי בעלה מנהל רומן שכרה באופן מיידי חוקר פרטי, שגילה כי הבעל מקיים מפגשי אהבים עם המצילה של הבריכה.

עו"ד גיא אופיר, אמר השבוע: "למרבה הצער, שמירת הכושר עם  המאהבת, עומדת לעלות ביוקר לבעל והאישה מסרבת בתוקף לקבל את התנצלותו של הבעל ולכל הליכי הגישור ודורשת להתגרש באופן מיידי".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות