חיילים בודדים כבר לא לבד

דרורית ניצני – מנהלת קשרי קהילה בעמותה התומכת בחיילים בודדים ישראליים, דפנה גיא-שטגמן מנכ"ל אג'נדות  ואיש העסקים יאיר מלכה –  מבעלי רשת קפה גרג, ערכו בחמישי האחרון (7.12)  אירוע חגיגי לרגל יריית הפתיחה לפעילות התרמה למען חיילים בודדים ישראלים ללא עורף משפחתי.
האירוע נערך בסניף גרג גינדי TLV  בו חשף  מלכה  מנת קינוח חדשה תחת השם: מלבי ישראלי – אשר הושק במיוחד לאיסוף תרומות לחיילים בודדים ישראלים. במסגרתו, יועברו 5 ₪ על כל קניית הקינוח, לטובת המרכז.

יאיר מלכה, פתח את האירוע ואמר : "ליבנו תמיד עם חיילי צה"ל ובפרט עם חיילים בודדים הישראלים.  אנו  גאים ומעריכים את פועלם למען בטחון תושבי מדינת ישראל, מתפללים לשלומם ושולחים להם חיבוק חם ואוהב. היוזמה של גרג  מבטאת אך במעט את האהדה והאהבה האדירה שאנו רוחשים להם באשר הם".

דרורית ניצני ציינה כי: "פעילויות מסוג זה כל כך מחממות ומרגשות את חברי העמותה. אנו מקווים שחברות נוספות ירימו את הדגל וישתתפו במאמץ ובעזרה לחיילי צה"ל הבודדים, שתמיד יהיה להם לאן לחזור ולדאוג לכל צרכיהם.

בתום האירוע הזמינה ניצני את מלכה לאירוע השנתי המסורתי של העמותה, שכל ההכנסות קודש ותרומה לחיילים בודדים ישראלים.

מימין דרורית ניצני יאיר מלכה ודפנה גיא שטגמן משיקים את יריית הפתיחה לפעילות ברשת למען חיילים בןדדים ישראלים צלם אלעד גוטמן

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה