נפגשים במזרחי טפחות

עמרי אסנהיים, בכיר בתוכנית 'עובדה', הגיע  להרצאה מיוחדת בסניף מזרחי טפחות קריית אתא במסגרת פעילות "נפגשים"
במסגרת פעילות "נפגשים במזרחי טפחות", הגיע אסנהיים השבוע להתארח בסניף מזרחי טפחות קריית אתא כדי לתת הרצאה מיוחדת לקהל הרב שהגיע במיוחד.

עמרי אסנהיים מתוך הפעילות בסניף צילום: יח"צ

חתן פרס סוקולוב לעיתונות ומחבר רב המכר "צאלים – הטראומה של סיירת מטכ"ל" יצא במסע אל מאחורי הקלעים של הפרשות המרתקות ביותר בישראל: כיצד התפרסמו קלטות שמערכת הביטחון ניסתה להסתיר? כיצד פוצחה תעלומת האלמן הכפול מקיבוץ אייל? מה הביא את חגי פליסיאן להתייצב מול המצלמה בלילה ששוחרר ממעצר ועוד עשרות סיפורים ופרשיות שהסעירו מדינה שלמה – אסנהיים חשף פרשיות ותחקירים רבים שערך ונתן הזדמנות נדירה לקבל הצצה לתהליכי העבודה הייחודיים, הלחצים, הדרך להשיג חומרים, המפגשים יוצאי הדופן וההתלבטויות הקשות רגע לפני פרסום.

פעילות 'נפגשים' מתקיימת זו השנה החמישית, ב- 25 סניפים ברחבי הארץ שהופכים למקום מפגש חוויתי ומהנה, שבו יוכל כל אחד למצוא הרצאה ופעילות שמעניינות אותו.

הפעילויות וההרצאות פתוחות לקהל הרחב ללא עלות, ללקוחות כל הבנקים. כל מה שצריך לעשות הוא להירשם להרצאות במקום המיועד לכך באתר הבנק.

הפעילויות וההרצאות מפורסמות באתר מזרחי טפחות ופתוחות ללקוחות כל הבנקים, ללא עלות, כל מה שצריך לעשות הוא להירשם להרצאות במקום המיועד לכך באתר הבנק או במוקד טלפוני 077-6004060

לפרטים על הפעילויות הנוספות ולהרשמה www.mizrahi-tefahot.co.il/nifgashim


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם