מצטיינים גם בנשים

מיון נשים של ביה"ח כרמל זכה במקום גבוה ומצטיין בסקר המיונים הרשמי של משרד הבריאות.
כ 10,000 נשים ומטופלות עוברות בכל שנה במיון נשים כרמל והמספרים רק ממשיכים לעלות.

כחלק מההשקעה באיכות הטיפול במיון הנשים הוצב בראשו רופא נשים בכיר המשמש כמנהל המיון, ד"ר ערן שגב.

" היתרון הבולט שלנו הוא בצוות, ברמת המקצועיות ובאנושיות מסביר ד"ר שגב.

זה מתחיל במשרד הקבלה, דרך האחיות ועד הצוות הרפואי  שנותן את כולו מעל ומעבר".

בצילום – צוות מיון נשים מקבל הערכה מהנהלת כרמל – צילום אלי דדון

מיון הנשים המצטיין של כרמל מקבל ומטפל בנשים הריוניות עד שבוע 22 ובנשים עם כל מגוון הבעיות הגניקולוגיות כולל אבחון מחלות אונקולוגיות.

ענת מוזר האחות האחראית של מיון הנשים מעדכנת כי " בעצם כל אשפוז דחוף בנשים מתחיל אצלנו, במיון יש רופא בכיר ואחות הצמודים למיון ועוד יחידות ושירותים הצמודים למיון כמו יחידת האולטרסאונד, יחידת צוואר הרחם, חדרי טיפולים, ביצוע פעולות אבחנתיות וטיפולים קטנים ועוד".

השהיה הממוצעת במיון הנשים היא כשעתיים וחדר המיון משמש גם כגורם המייעץ עבור כל בית חולים בכל תחומי הגניקולוגיה.

" אנחנו נשענים כמובן על כל המערך המקצועי של במחלקה מסביר ד"ר שגב, כך שבמקרה הצורך יש לנו רופאים מומחים בכל תחום והנשים שלנו מקבלות את הייעוץ המקצועי והטיפול האיכותי ביותר שיש".

כדי להעריך ולהוקיר את צוות מיון נשים המסור על ההצטיינות הגיע הנהלת בית החולים עם עוגות ומתוקים כדי להגיד לצוות תודה. הגיעו מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג וסגנו ד"ר רוני דיוקמן, מנהלת הסיעוד אהובה טל וסגניתה ברוריה מושיץ, מנהל משאבי אנוש אהוד פקלר , ומנהל מערך נשים ויולדות פרופ' עופר לביא.

"מיון הנשים של כרמל  הוא חלון הראווה של כל מערך הנשים והיולדות שלנו, אמר פרופ' לביא, יש כאן צוות מדהים מסור ואנושי במיוחד שעושה עבודת קודש נהדרת ואיכותית ".

אהובה טל מנהלת הסיעוד ברכה את הצוות במילים חמות על הבחירה בהם כמיון מצטיין. " אני רואה בכל חודש את עשרות מכתבי התודה המגיעים אליכם אתם ראויים לכל שבח ותודה".

מנהל מיון הנשים ד"ר ערן שגב הודה לכל המברכים ואמר כי זו זכות גדולה עבורו לנהל מיון נשים מוצלח כמו בכרמל. " אנו מחזיקים כאן את הרופאים הכי טובים שיש, עם הציוד הכי טוב שיש ועושים ונעשה את הכל כדי לתת לכל נשות חיפה והצפון את הטיפול והשירות הטובים ביותר".

את משרד מיון הנשים מנהלת בהצלחה אפרת לצטר פלדמן, מנהלת את הסיעוד האחות ענת מוזר, ומנהל המיון הוא ד"ר ערן שגב.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות