חדש ובלעדי בשופרסל!

סדרת מוצרי טיפוח לשיער, המכילה קרטין טהור ואבקת פנינים לחיזוק והזנת סיבי השיער סדרת KERATIN CARE בעלת הרכב ייחודי של פרוטאינים וללא מלחים ופאראבנים, מתאימה לשיער יבש, מוחלק ורגיל ומסייעת בשיקום שיער פגום שעבר טיפול החלקה, צביעה, סלסול ועוד.

הסדרה פותחה בישראל ע"י מעצבי שיער ישראלים בשיתוף עם מעבדות א. משי תעשיות במטרה  להתאים את הסדרה למזג האוויר הישראלי בכל עונות השנה, וניתן להשיגה רק בשופרסל

הנוסחה המיוחדת של המוצרים מבוססת על קרטין טהור המכיל כ- 18 חומצות אמינו, סידן ומגנזיום ובכך הם מחזקים את סיב השיער, ומסייעים בשמירת תוצאות של שיער שעבר  החלקה.

הסדרה כוללת 10 מוצרים המותאמת לשלושה סוגי שיער:

שיער יבש – שמפו ומרכך

שיער יבש- שמפו, מרכך, מסכה וקרם לחות

שיער מוחלק- שמפו, מרכך, מסכה וקרם לחות

הסדרה תימכר במחירי השקה חסרי תקדים:

שמפו / מרכך 750 מ"ל – 19.90 ₪

מסכה 500 מ"ל – 29.90 ₪

קרם לחות 400 מ"ל – 24.90 ₪

 

סדרת מוצרי טיפוח שיער KERATIN CARE צילום יחצ


שמפו Keratin Care ואבקת פנינים

בעל PH  מאוזן 5.5 אשר מותאם באופן מולקולרי ל PH  המאוזן בקרקפת ומכין בצורה אולטימטיבית את השיער לקליטה של מסכת הקרטין קר ואבקת הפנינים.

השימוש בשמפו הוא השלב הראשון מתוך שני שלבי הפעולה. השלב השני הוא שימוש במסכת הקרטין קר אשר תשלים את הפעולה ביעילות מקסימלית.

מסכת Keratin Care ואבקת פנינים

מסכת לחות טיפולית המותאמת בדיוק מולקולרי לשיער שעבר תהליכים כימיים בכלל ( גוונים /פסים /צביעת שיער) והחלקה בפרט (כל סוגי ההחלקות)

הפורמולה המדויקת  מזינה את סיב השיער במרכיבים החיוניים אשר אבדו לשיער בתהליך ההחלקה ומסייעת בשמירת תוצאות ההחלקה לאורך זמן. שימוש רציף במסכת הקרטין קר לשיער מסייע באיזון ה –PH בסיב השיער ובכך מעניק לסיב השיער ברק לחות חיונית וגמישות.

קרם לחות Keratin Care ואבקת פנינים

קרם לחות לשיער נספג בשכבת הקוטיקולה של השיער (שכבת הקשקשת) ומטעין את השיער בשכבת קרטין דקה אשר מסייעת לשיער לנוע בגמישות ומחזירה לו ברק וחיות.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות