מתעדכנים בניו-יורק

ד"ר שרוני צח, כירורג פלסטיקאי, מנהל רפואי ברשת המרפאות 'כללית אסתטיקה' חזר מהכנס הנחשב ביותר בתחום הפלסטיקה האסתטית שהתקיים בניו יורק עם כל העדכונים בתחום.
הניתוחים עם העלייה בביקוש הכי גבוהה בשנים האחרונות- עיצוב העכוז ועיצוב (הצערת) המפשעה!

ד"ר שרוני צח, מומחה בכירורגיה פלסטית, מנהל רפואי ברשת המרפאות 'כללית אסתטיקה', חזר היום מכנס ה Cutting Edge בניו יורק, הנחשב לכנס בו מוצגים שיאי החידושים והטכנולוגיות בתחום הכירורגיה הפלסטית האסתטית.

מדובר בכנס הנחשב והגדול ביותר מתחום הפלסטיקה האסתטית והוא מתקיים פעם בשנה בעיר ניו-יורק. טובי הפלסטיקאים מארה"ב ומכל העולם מציגים ומדגימים את ניסיונם בשיטות ניתוחים וותיקות לצד התרשמות מהחידושים האחרונים.

ד"ר צח שרוני, המנהל הרפואי של מרפאת כללית אסתטיקה בחיפה ובקרית ביאליק

בכנס נכחו מאות מנתחים פלסטיים, והוא הוקדש השנה לנושא הצערת הפנים, הגוף והחזה. לאירוע הגיעו מנתחים נוספים מישראל. המארגנים האגדיים,  Dr. Sherrell J. Astonו-Dr. Daniel C. Baker הצליחו שוב לקבץ רשימה מרשימה של מרצים מרשימים, מהטובים והמנוסים ביותר בתחום. בין המרצים היו Dr. Daniel A. Del Vecchio, Dr. James C. Grotting, Dr. Patrick K. Sullivan, MD, Dr. Steven A. Teitelbaum, Dr. Patrick L. Tonnard, ו- Dr. Rod J. Rohric.

בין הנושאים שהוצגו היו הגדלות חזה, עם חוות דעת שונות ומגוונות על סוג השתלים הרצוי, החל מצורה (עגול או אגסי) ועד מעטפת (חלקה או מחוספסת) וכמובן המיקום האידיאלי (מעל או מתחת לשריר). דובר על צלקות מינימליות או נרחבות והיתרונות של כל שיטה, ועל שביעות רצון המטופלות.

נושא נוסף אשר דובר רבות הוא עיצוב הגוף- באמצעות ניתוח (מתיחת בטן), שאיבת שומן ומכשור מתקדם.  דגש הושם על חוסר שביעות רצון נרחבת של מנתחים ומטופלים ממכשירים רבים המבטיחים הבטחות אך מתקשים להביא תוצאות.

במה בהחלט גדולה ניתנה לשני ניתוחים בפלג הגוף התחתון אשר הדרישה להם היא זאת שעולה בקצב הכי גדול בשנים האחרונות- עיצוב העכוז ועיצוב (הצערת) המפשעה, שלאחרונה נכנסו גם לרשימת הניתוחים המוצעים בכללית אסתטיקה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות