חורב 14 מגיע לשכונה

"חורב 14 – המרכז להורים צעירים" – יוצא מהחודש הבא אל השכונות בחיפה בסדרה של פעילויות לאמהות בחופשת לידה – בכל שבוע בשכונה אחרת בעיר

ההשתתפות בפעילות היא ללא תשלום, בהרשמה מראש, באמצעות דף הפייסבוק של חורב 14. צילום: מרכז "חורב 14"

"חורב 14" – המרכז להורים צעירים חיפאיים – פועל כבר 3 שנים בהצלחה רבה ומשרת מאות הורים צעירים מידי חודש. המרכז מפעיל סדנאות, הכשרות, מופעים, קורסים להורים ועוד מגוון פעילויות חווייתיות, המסייעות להורים הצעירים בגידול הילדים.

בעקבות ההצלחה הגדולה של המרכז, החליטה הנהלת "רשות הצעירים" של עירית חיפה להרחיב את הפעילות, ולצאת את גבולות המרכז גם לשכונות, ובכך לאפשר להורים נוספים להשתלב בפעילויות, אשר עקב הביקוש הרב לפעילויות במרכז, מתקשים להירשם להן.

החל מחודש ינואר הקרוב יגיע "חורב 14" לכל השכונות בעיר, ויקיים סדרה של פעילויות לאמהות בחופשת לידה במתכונת המוכרת, הפועלת במרכז תחת המותג "רביאמא". מידי שבוע, בכל יום שלישי בשעות 10:00-12:00, תנדוד הפעילות בין השכונות השונות בעיר: בבת גלים – 2.1.18, ברמת אלון – 9.1.18, בנווה דוד – 16.1.18, בקריית חיים – 23.1.18, בנווה יוסף – 30.1.18, בבית הגפן – 2.2.18.

הפעילות, בהנחייתה של מירב צוקר-לוגסי ("אמהות הולכות עם עגלות", "רביאמא"), כוללת שיח אמהות אחרי לידה ופעילות בתנועה עם התינוקות, והיא מותאמת לאמהות בחופשת לידה החל מ-6 שבועות לאחר הלידה ועד גיל זחילה. ההשתתפות בפעילות היא ללא תשלום, בהרשמה מראש, באמצעות דף הפייסבוק של חורב 14.

אילנה טרוק, ראש מנהל החת"ר: "חורב 14 הוא סטארטאפ חיפאי שהצלחתו הגדולה כבר יצאה הרבה מעבר לגבולות חיפה. לשמחתנו, רב הביקוש על מספר המקומות הקיים לפעילויות, ולכן החלטנו על הרחבת הפעילות גם לשכונות, על מנת לאפשר לכמה שיותר הורים ליהנות מהשירותים שניתנים בחינם".

מיקי ליבוביץ', מנהל רשות הצעירים: "כשמדברים על עיר צעירה, מדברים קודם כל על משפחות צעירות. "חורב 14 – המרכז להורים צעירים", הוא הצלחה גדולה מאד, בזכות השירותים הניתנים במקום, אשר לולא המרכז, היו עולים להורים מאות ואלפי שקלים. אנחנו ב"רשות הצעירים", פועלים בימים אלו לפתיחה של מרכזים נוספים, עד שנגיע לכל הורה צעיר בעיר".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה