מהפכה במרחבים הציבוריים בחיפה.

החברה הכלכלית לחיפה פרסמה מכרז להפעלת בתי קפה ומזנונים בגנים ציבוריים בעיר כחלק מהמהלך שמקדמת עיריית חיפה להקמת בתי קפה שכונתיים ומזנונים מעוצבים בגנים ציבוריים בעיר ובהמשך לאישור מועצת העיר, פרסמה החברה הכלכלית לחיפה מכרז להפעלתם. ביום שני 18.12 תקיים החברה סיור ליזמים המעוניינים לגשת למכרז, שיסתיים ב-4.1.2018.

 

אור שחף – מנכל החברה הכלכלית לחיפה – צילום סטודיו ורהפטיג ונציאן

אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה: "החברה הכלכלית מזמינה את היזמים לקחת חלק במהפכה שיעברו המרחבים הציבוריים בחיפה".

מטרות המהלך החלוצי של עיריית חיפה הוא להרחיב את הפעילות במרחבים הציבוריים ובגנים ברחבי העיר, משיכת צעירים ומשפחות עם ילדים למקומות חדשים ומוארים שיגבירו את הביטחון בשעות הלילה, הצעה של אפשרויות בילוי נוספות לבני נוער, צמצום בעיות הנובעות מצריכת אלכוהול לא אחראית וחיזוק העסקים הקטנים.

בהמשך לאישור המהלך במועצת העירייה, פרסמה החברה הכלכלית מכרז שבמסגרתו היא מזמינה לקבל הצעות מיזמים עד ליום חמישי 4.1.2018 להפעלת המזנונים ברפפורט (החלק הדרומי של גן מניה שוחט במרכז הכרמל), גן אבשלום בכרמליה, גן בית העם בקריית חיים בסמוך לתיאטרון הצפון, גן חסידי אומות העולם ברמת אלון ובגן הסמוך לספורטק ליד הגרנד קניון ביזרעאליה. כמו כן, תקיים החברה סיור למציעים המעוניינים לראות את השטחים שצוינו במכרז ביום שני הקרוב (18.12, 10:00).

אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה: "לאחר אישור מועצת העיר, החברה הכלכלית מזמינה את היזמים לקחת חלק במהפכה שיעברו המרחבים הציבוריים בחיפה. מהלך זה יוסיף נדבך חשוב לתרבות הפנאי שמתפתחת בעיר ויש בו פוטנציאל חשוב לקידום עסקים קטנים ובינוניים".

את מסמכי המכרז ניתן יהיה לקבל במשרדי החברה הכלכלית ולהתעדכן בהם באתר החברה (www.hec.co.il).

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים