הרב מאיר ינהל את מרכז חינוך ליאובק

הרב אופק מאיר שבחודש הבא יכנס לתפקידו כמנהל הכללי של מרכז חינוך ליאובק, הצטרף כחבר למועדון רוטרי חיפה.
גידי ינאי נשיא מועדון רוטרי חיפה אמר היום: "אופק מצטרף לשורה של מנהיגים ואנשי עסקים מובילים בקהילה אשר חברים במועדון רוטרי. רוטרי חיפה פועל בקהילה בחיפה כבר 85 שנה ואנו שמחים וגאים לצרף את הרב אופק מאיר למועדון רוטרי. אני בטוח שתרומתו לפעילות המועדון תהיה גדולה ומשמעותית".

הרב אופק מאיר החל עבודתו בליאו באק בשנת 1989 ומילא במוסד שורה רבה מאוד של תפקידים מגוונים לאורך 22 שנות עבודתו.
בראשית דרכו המקצועית בליאו באק שימש אופק כרכז נוער של המתנ"ס, עוזר לרב קהילת "אהל אברהם", מורה ומחנך בבית הספר. הוא הקים את המרכז הבינלאומי ללימודי יהדות ע"ש לורי לוקיי בקמפוס ליאו באק, שעסק בהכשרת מנהיגות והשתלמויות למחנכים

נשיא רוטרי נגידי ינאי עם הרב מאיר אופק צילום:יח"צ

מהארץ ומהתפוצות, ייסד וניהל את חטיבת כתות היסוד במתכונתה המחודשת, ניהל את חטיבת הנעורים של המרכז ושימש כסמנכ"ל ורב מרכז חינוך ליאו באק. בשנתיים האחרונות הוא מילא את תפקיד ראש בית המדרש ומנהל התכנית הישראלית לרבנות בהיברו יוניון קולג' בירושלים .
לאופק תואר שני בחינוך יהודי מטעם ה- H.U.C (Hebrew Union College ) , הוא הוסמך לרבנות ע"י ה- H.U.C , הוא בעל תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה למקצועות מחשבת ישראל והיסטוריה של עם ישראל ממכללת אורנים, והוא בעל תעודת אומן בגיטרה קלאסית מטעם Royal College of Music בלונדון.
מגוון תפקידיו בליאו באק לאורך השנים הכשיר אותו, לדעת מועצת המנהלים , למלא בהצלחה את תפקיד המנהל הכללי של המוסד.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך