פעוט בן שנה וחצי שהלך לבית הכנסת עם אביו הותקף על ידי..תרנגול זועם. עכשיו הוריו תובעים את העירייה. "התרנגול תקף באכזריות את בננו"

ביום השביעי של פסח הלך אב עם בנו הפעוט בן השנה וארבעה חודשים לבית כנסת המצוי בחצר בית ספר בעכו. לפתע הגיחה להקת תרנגולים שמנהל בית הספר החזיק במקום, ללא אישור. אחד מהתרנגולים החל לתקוף באכזריות את הפעוט, וגרם לו לקרעים בעור ולפצעי דקירה, כשהוא תוקף אותו באכזריות

 

ביום השביעי של חג פסח האחרון לקח אב מעכו את בנו בן השנה וארבעה חודשים לבית הכנסת הנמצא בשטח בית הספר "בית יעקב" שבעיר.

לפי כתב התביעה עולה כי בזמן שהאב מתהלך עם בנו הפעוט בשביל המוביל בתוך בית הספר לבית הכנסת ומשוחח עמו, אל השביל התקרבה להקת תרנגולים הנמצאים בשטח בית הספר, ושהובאו לשם על ידי מנהל המוסד הלימודי.


עורכי הדין המייצגים את העירייה בתביעה, זוהר נסים ומרדכי כהן-ניסן, דוחים את טענת המשפחה לאחריות העירייה וטוענים כי התרנגולים הובאו על ידי מנהל בית הספר והם באחריותו.

התרנגול האלים לא הרפה והמשיך לתקוף את הפעוט האומלל. צילום: אילוסטרציה

 

בעוד האב ובנו מתהלכים, אל הבן התקרב והתנפל עליו תרנגול עצבני ואלים במיוחד. לפי כתב התביעה: "כהרף עין שעט אחד התרנגולים, במהירות הבזק, לעבר הפעוט וקפץ עליו, והחל לתקוף אותו בניקורים לכיוון העיניים, שריטות בפנים, בגולגולת, בעורף, בצוואר, בגב ובכתפיים.

"הפעוט נחרד מבהלה והחל לצרוח ולהשתולל, ואביו המבוהל מייד חיבק אותו בחוזקה בניסיון להגן עליו בגופו מפני התרנגול הזועם, כשהוא מנסה במקביל להדוף אותו, אולם התרנגול המשיך לתקוף בזריזות ובנחישות, כשהוא מנסה לתקוף את עיניו של הפעוט".

בכתב התביעה מתואר כי התרנגול לא הרפה והמשיך לשעוט על הפעוט תוך צווחות ונפנוף כנפיו כשהוא מנסה בכל דרך לנקר את עיניו. לאחר מאבק, האב הצליח להדוף את התרנגול, כשבנו הפעוט  מגואל בדם בכל בגדיו וכשהוא מתמוטט על הרצפה עקב תקיפת התרנגול.

"בעקבות האירוע נגרמו לפעוט דימומים קשים, קרעים בעור, סימני ניקור, פצעי דקירה, שריטות וחבלות בכל חלקי גופו: בגב, בפנים, בבטן, בקרקפת, בצוואר, בעורף, באוזניים. כמו כן, נגרם לפעוט טראומה נפשית קשה בעוצמתה ובתוצאותיה המיידיות והעתידיות".

בעקבות התקיפה הקשה הפעוט נזקק לטיפולים ממושכים, לטיפול תרופתי ממושך וכן הוא נושא על עצמו צלקות בכל גופו.

עורכי הדין זוהר נסים ומרדכי כהן-ניסן שמייצגים את עיריית עכו טוענים כי הימצאות התרנגול היא באחריות מנהל בית הספר שהביא אותם מלכתחילה. צילום: עצמי

התביעה גילתה כי נוכחות התרנגולים בשטח בית הספר ובית הכנסת, לא זו בלבד שנעשתה ללא האישורים הנדרשים, אלא אף יתרה מכך – בעבר התרנגולים האלו תקפו ילדים בבית הספר, הוגשה תלונה לעיריית עכו ולווטרינר העירוני, אך לא נעשה דבר להרחיק את התרנגולים מהשטח.

הוריו של הפעוט תובעים פיצוי על נזקים גופניים, נפשיים וכן עוגמת נפש שנגרמו לבנם הפעוט.

עורכי הדין זוהר נסים ומרדכי כהן-ניסן המייצגים את עיריית עכו הנתבעת יחד עם המועצה הדתית עכו טוענים בכתב ההגנה כי לעירייה אין כל אחריות להימצאות התרנגולים בשטח בית הספר וכן בית הכנסת וכי הימצאותם היא באחריות הבלעדית של מנהל בית הספר ושל בית הכנסת הנמצא בשטח.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות