מינוי כירורגי

ד"ר ריאד חדאד מונה למנהל המחלקה הכירורגית ב' בבית החולים כרמל.
לאחרונה ניהל ד"ר חדאד את היחידה הכירורגית לגידולי כבד ולבלב בבית החולים בילינסון שבפתח תקווה. ובתחילת השנה הוא חזר לבית החולים כרמל כמנהל היחידה לניתוחי כבד ולבלב  במחלקה הכירורגית א'. בתום מכרז שהתקיים השבוע בהנהלה הראשית של הכללית בתל אביב התבשר ד"ר חדאד על זכייתו בניהול המחלקה.

בצילום ד"ר ריאד חדאד מנהל המחלקה החדש. צילום: אלי דדון

" אני שמח ומודה לכולם על האימון שנתנו בי, ובטוח כי יחד בעזרת צוות הרופאים והצוות הסיעודי נוביל יחד את המחלקה הכירורגית שלנו להישגים רבים ולשירות מצוין לכל המטופלים שלנו, אמר ד"ר חדאד. אני מאמין בעבודת צוות הן בתוך המחלקה והן בשיתוף פעולה עם המחלקות האחרות של ביה״ח על מנת לתת את הטיפול המיטבי. אני מאמין בשילוב המחויבות המקצועית והאנושית כלפי המטופל עם אמפטיה, רגישות, אכפתיות ושיתופו בהחלטות. נוסף על כך לדאוג לפיתוח התחום המקצועי ולהיות בחזית הקדמה המקצועית ע״מ לתת את הטיפול הטוב ביותר והעדכני ביותר למטופלים של המחלקה ".

ד"ר ריאד חדאד, בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון, התמחה בכירורגיה כללית בבי"ח איכילוב.

בין השנים 2004-  2000 שהה בטורונטו והשתלם בכירורגיה אונקולוגית של מערכת העיכול

עם התמחות בניתוחי כבד ולבלב. בשנת 2006  הצטרף לבית חולים כרמל כרופא בכיר במחלקה כירורגית א', ולאחר מכן כמנהל יחידת ניתוחי כבד לבלב.

המחלקה הכירורגית ב' בכרמל מתמחה בכל הניתוחים הכירורגים ובעיקר בתחום ניתוחי סרטן מערכת העיכול (כמו גידולי קיבה, מעי גס, רקטום, גידולי כבד ולבלב), ניתוחי השמנת יתר, ניתוחי סרטן השד וכירורגיה אנדוקרינית.

ייחודה של המחלקה הוא בתחום הכירורגיה האונקולוגית על כל היבטיה כאשר האני מאמין של המחלקה בנוי על דיון מעמיק על כל מטופל ע״י צוות רב מקצועי שכולל כירורגים, אונקולוגים, רדיולוגים, גסטרואנטרולגים, פתולוגים וגנטיקאי. צוות זה אמון לעבור על החומר הרפואי של המטופל ולהציע את תוכנית הטיפול המתאימה ביותר עבורו

במחלקה 8 רופאים בכירים  ואת צוות הסיעוד מובילה מנהלת הסיעוד דניאלה בן נחום

מנהל בית החולים כרמל ד"ר אבי גולדברג ברך את ד"ר חדאד על המינוי ואיחל לו בשם כל עובדי בית בחולים הצלחה רבה בתפקיד החדש.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות