מזעזע- בלעדי: מלווה בהסעות של עיריית חיפה הרביץ וטלטל ילד אוטיסט בן 6, שלא מדבר. האחראים בעירייה "שכחו" לדווח להורי הילד, שגילו על כך מפוסט של תושבת שהייתה עדה למקרה. זה הגיע למשטרה

פוסט של תושבת חיפה שהייתה עדה להתעללות בילד אוטיסט בן 6 על ידי מלווה בהסעים של עיריית חיפה, הביא לידיעת ההורים הנדהמים כי בנם חסר הישע שאף לא מסוגל לדבר הוא הקורבן להכאה וטלטול מצד המלווה. לטענתם, אף אחד מהעירייה לא טרח להתקשר ולדווח להם את שארע לבנם. האם הגישה היום תלונה במשטרה נגד חברת ההסעים, העירייה ואותו מלווה שנחשד בהכאת בנה האוטיסט
 

ביום חמישי האחרון עלה בנה של ליעד, תושבת חיפה, על וואן אגד שפועל בשירות ההסעים של עיריית חיפה עבור ילדים השייכים לחינוך המיוחד.

בנה של ליעד סובל מאוטיזם קשה, הוא בן 6 והוא כלל לא מדבר.

 

להורים נודע על מה שעבר בנם הסובל מאוטיזם קשה בזכות אותה תושבת שהייתה עדה למקרה בזמן שנסעה מאחורי וואן ההסעות. צילום: אילוסטרציה

 

את שארע לבנה באותו בוקר יום חמישי גילתה ליעד מקריאת פוסט של תושבת אחרת שנסעה אחרי אותו אוטובוס. אותה עדה כתבה בפוסט: "להורים שילדם נוסע בחברת הסעים, היום בסביבות 07.25, עצר וואן של הסעים בצומת מאיר יערי/מל"ל ברמזור. האיש שליד הנהג יצא, פתח את הדלת צעק והרביץ לילד שישב במושב האחורי, רשמתי את מספר הרכב מוזמנים לפנות אליי לקבלת פרטים".

ליעד שהבינה מהר מאוד שמדובר בבנה בן ה-6 חסר האונים שכלל לא מסוגל לדבר ולדווח על מה שארע לו, ניסתה לדבריה מיום חמישי לקבל מענה מהאחרים לכח אדם בעירייה, כפי שהיא מספר ל"ניוז חיפה קריות.נט": "פניתי לאחראית כח האדם, אבל היא בחו"ל. רק אחרי שהקמתי צעקות, המחליפה שלה הבטיחה לחזור אליי וזה מעולם לא קרה. רק היום שהרמתי עוד טלפונים וצעקתי אמרו לי שהמלווה הזה הושעה מיידית. עד עכשיו אף אחד מהעירייה לא טרח או חשב לדווח לנו ההורים, על מה שהילד שלי שלא מסוגל להתגונן ולא יכול לדבר, עבר".

ליעד הנסערת ממשיכה ואומרת: "הם שתקו וחשבו שבכך שהשעו את המלווה המתעלל, הם ישתיקו את הסיפור. אז היום עשיתי מעשה, הגשתי תלונה במשטרת חיפה נגד חברת ההסעים, המלווה ונגד העירייה. אני בוכה מהמחשבה שלולא אותה נהגת שנסעה מאחור והייתה עדה למה שקרה לבן שלי, מי יודע כמה פעמים אותו מלווה הרביץ לילד שלי?".

מעיריית חיפה אמרו בתגובה: "עם קבלת דיווח על המקרה, הנהג הושעה באופן מיידי עד לבירור הנושא. אם התלמיד עודכנה על פרטי המקרה".

למרות טענת עיריית חיפה כאילו האם ליעד עודכנה על המקרה, היא מכחישה בתוקף וטוענת: "אף אחד מהעירייה לא טרח להרים אליי טלפון ולספר לי מה קרה, אף אחד! מישהו דיבר אתי אתמול, רק בגלל שאני התקשרתי והרמתי צעקות".

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות