יוצאים מחושך לאור

לראשונה בחנוכה בקניון שער הצפון: מסע אולטרלייזר חדשני, שאם תצליחו לצלוח אותו תגיעו בסופו למופע ראשון מסוגו בארץ על טהרת האור והלייזר. והכל בחינם!
 

פסטיבל ומופע חדשני אולטרלייזר לכל המשפחה: רוצים לצאת מחושך לאור? למה לא לצאת לאולטרא-אור?

מסע אולטרלייזר חווייתי בקניון שער הצפון, ממנו תצאו רק אם תעברו בהצלחה את האתגרים השונים: האם תצליחו לענות על חידון חנוכה בחושך מוחלט? להביס את אנטיוכוס הרשע במשחק “אנגרי בירדס” חגיגי במיוחד? לעבור מבוך קרני לייזר מסובך ולהרכיב פאזלים אולטרא – אתגריים? שווה לנסות, כי ביציאה יחכה לכם מופע “פלאשואו” מרהיב – בחינם!

מופע אולטראלייזר! צילום: קניון שער הצפון

תחילה תיכנסו למסלול חווייתי חשוך, המואר באמצעות אורות אולטרא-סגול המיועד להורים ולילדים. כדי להתקדם ולצאת מהקומה העליונה, יש לצלוח את האתגרים הבאים: חידון-שלטים ברוח החנוכה על מסכי פלזמה, עמדות פאזלים זוהרים, מתקן “אנגרי אנטיוכוס” בו תצטרכו לזרוק חפצים שונים כדי להביס את השליט האכזר, מבוך קרני לייזר מהנה, ועוד.

מופע אורות אולטרא מהפנט. צילום: קניון שער הצפון

עם סיום ה”מסלולייזר” והיציאה אל האור, יחכו לכם מגוון פעילויות חנוכה נוספות, כשגולת הכותרת היא המופע המרכזי הראשון מסוגו בארץ ‘פלאשואו’, אשר תוכנן ונבנה במיוחד על טהרת האור, הלייזר והאולטרא, המשלב אקרובטים מהקרקס האפריקאי, יחד עם אמן לייזר בינלאומי במופע אורות אולטרא מהפנט, בליווי רקדנים, קרני לייזר ואורות מרהיבים. בנוסף יתקיימו בכל יום סדנאות יצירה אקולוגיות: קישוט ועיצוב סביבונים, הכנת חנוכיות מדליקות, הכנת בית נר מחימר ופסיפס אקולוגי, והקרנות סרטים במתחם התרבות עם פופים ופופקורן- והכל בחינם!

אקרובטים מהקרקס האפריקאי. צילום: קניון שער הצפון

הפסטיבל יתקיים בתאריכים – 17-20/12 בין השעות 11:00 – 19:00.

הכניסה חופשית: קניון שער הצפון, דרך חיפה 30, קרית אתא


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה