מלכודת דבש: מה גרם לבעל לוותר על כל רכושו לטובת אשתו ?

המלכודת שטמנה לבעלה אשה תושבת האיזור היתה כה מושלמת, עד שבסופו של יום לא נותרה לדייני בית הדין הרבני בחיפה ברירה אלא לאשר את הסכם הגירושין של בני הזוג
 

נראה כי "עשה" ו"אל תעשה" אינם קיימים אצל חלק מהנשים הנשואות, אשר אינן מהססות להשתמש באיומים ובתחבולות בכדי להשיג את מבוקשן.
מדובר בזוג נשוי כבר שני עשורים. הבעל נושא בתפקיד בכיר במשרד ממשלתי, והאישה פסיכולוגית קלינית במקצועה. לימים חשדה האישה כי בעלה מנהל רומן עם אחת העובדות בלשכתו. היא שכרה בלש וזה אכן אימת את החשד ממנו עלה כי בעלה נהג להוביל את המאהבת שלו לבתי מלון מפוארים והם ניהלו קשר שכלל גם העברת אלפי שקלים בכל חודש לחשבונה.

האישה הגישה תביעת גירושין ואילו הבעל להגנתו טען "זו היתה מעידה חד פעמית". אלא שהאשה היתה נחושה להתגרש, ובמקביל הבינה כי לא תצליח לקבל את כל מה שהיא רוצה לקבל במסגרת הגירושין.

 

צילום: אילוסטרציה

 

עורכת הדין שרין סולן המייצגת את הבעל סיפרה: "האישה ניצלה את העובדה שהשניים המשיכו להתגורר תחת אותה קורת גג, ופיתתה את הבעל לקיים עמה יחסי מין. תוך כדי קיום יחסי המין היא אמרה לבעלה 'אתה ממש אונס אותי היום'. והוא הגיב 'כי בא לי עליך'. הבעל רק לא ידע שהאירוע כולו מוקלט". 

עם ה"נשק" הזה דרשה האשה כתנאי לאי הגשת תלונה במשטרה נגד בעלה, בחשד לאונס וניצול יחסי מרות במקום העבודה, כי יוותר על הווילה ועל מחצית מהרכוש שנצבר במהלך נישואיהם, המוערך בכ-15 מיליון שקלים. זאת מלבד סכום מזונות של 6,000 שקלים בחודש ומענק הסתגלות בגובה 400 אלף שקלים.

הבעל הסכים לחתום על הסכם גירושין עם נספח סודי, אשר אושר בבית המשפט לענייני משפחה בחיפה ובבית הדין הרבני, כאשר הנספח הסודי לא הוצג לבית המשפט. הסיבה לוויתור על הווילה היתה חששו של הבעל כי ימצא את עצמו בכלא ויאבד את משרתו הבכירה. "למרות שהוא לא אנס את אשתו ולמרות שהעובדת איתה קיים יחסי אישות היא זו שיזמה את הקשר, היה חשש כבד כי הגרסאות של הלקוח שלי לא יעמדו לו בחקירת משטרה, וכך ההסכם נחתם", הסבירה עו"ד סולן. 

יצויין כי גם  לאחר שוויתר על חלק נכבד מרכושו, נותר הבעל עם שלוש דירות שבבעלותו, ועם ירושת הוריו הנאמדת בעשרות מיליונים

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות