נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, שיגר מכתב תודה לראש עיריית קריית ים, לאחר שנודע לו כי יקרא על שמו פארק בעיר, וכתב: "ריגשתם אותי"

אחרי הכרזת הנשיא דונאלד טראמפ על ההכרה בירושלים כבירת ישראל, הודיע ראש עיריית קריית ים, דוד אבן צור, כי הפארק החדש שמוקם בעיר יקרא על שמו של טראמפ. ההודעה על כך שוגרה לשגרירות ארצות הברית. אתמול הגיע מכתב תודה מנשיא ארצות הברית עצמו
 

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ מסר ד"ש לתושבי קריית ים. צילום: הבית הלבן

"אני מודה לך על הכבוד הגדול בכך שהחלטת להקדיש לי את הפארק החדש של קריית ים היפה" במילים חמות  אלה פנה השבוע נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, לראש עיריית קריית ים, דוד אבן צור, והודה לו באופן אישי על המחווה העירונית.

כזכור החליט ראש עיריית קריית ים להקדיש את הפארק החדש ההולך ונבנה בעיר לנשיא ארצות הברית כאות הערכה והוקרה על הודעתו ההיסטורית להכיר בירושלים כבירת ישראל.

"מרגש אותי לדעת שהעם בישראל שואב עידוד מהחלטתי להכיר בירושלים כבירת ישראל", כתב נשיא ארצות הברית לראש העיר וביקש ממנו לברך בשמו את כל תושבי עירו.

מכתב התודה ששוגר מהבית הלבן לעיריית קריית ים

בסוף השבוע  אישרה מועצת העיר פה אחד את הצעתו של ראש העיר בנושא שמו של הפארק החדש.

בתחילת השבוע שיגר ראש העיר מכתב לשגריר ארצות הברית בישראל , דיויד פרידמן, והזמין אותו לבוא ולהשתתף באירוע ההשקה של הפארק החדש, באביב הקרוב.

ראש עיריית קריית ים דוד אבן צור אשר קיבל לידיו את מכתב התודה, הודה כי הוא מתרגש לקבל את מכתבו החם של הנשיא. "המכתב הזה מוכיח את מה שידעתי תמיד וזו העובדה שנשיא ארצות הברית הוא אדם עם לב חם ואהבה גדולה למדינת ישראל"

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות