מרגש עד דמעות: "לצערנו הסרטן לא מחכה"

ערב התרמה להצלת יפה גץ, תושבת האיזור החולה במחלת הסרטן, ייערך בעוד כשבועיים. בפוסט שהעלה אחד מבניה לפייסבוק כתב לאמו: "לא אוותר לך" וקרא לגולשים להירתם ולסייע למשפחה: "אמי זקוקה לשתי תרופות מצילות חיים שאינן בסל, ולצערנו הסרטן לא מחכה".
בעוד כשבועיים ייערך ערב התרמה למען יפה גץ מעתלית (57) הנאבקת במחלת הסרטן. גץ, אם לשלושה ילדים וסבתא לשניים, חלתה לפני כשלוש שנים ולאחרונה החמיר מאוד מצבה. בני משפחתה סיפרו היום כי התרופות אותן היא נוטלת כבר אינן מסייעות לה כלל, וכך גם טיפולי ההקרנה. גץ זקוקה לשתי תרופות מצילות חיים אשר אינן כלולות בסל התרופות ועלותן נאמדת בכחצי מליון שקלים.

בפוסט מרגש אשר העלה בימים אלו לפייסבוק בנה, מתן גץ (29), הוא מבקש מהגולשים להגיע בהמוניהם לערב ההתרמה אשר ייערך ב- 3.1.2018 בהיכל התרבות "מוזה" בחוף הכרמל, במטרה לגייס את הכספים הנחוצים להצלת חייה של אמו. "אמא גיבורה שלי", כך כתב, "כבר שלוש שנים שאת נלחמת במחלת הסרטן ואנחנו נלחמים איתך. עברת כמו לביאה לילות קריטיים בבית חולים, ניתוחים קשים, הקרנות וכימותרפיה שלא הועילו, ובתוך כל זה תמיד דאגת ללחוש לי באוזן שלא אדאג, ושאת חזקה".

גץ, אתמול, מדליקה את נרות החג כשלצידה בני משפחתה. צילום מהאלבום המשפחתי.

"נולדתי ביום הולדת שלך וכל שנה אנחנו חוגגים יחד", כתב הבן, "תמיד היה לנו קשר מיוחד ואף פעם לא ויתרת על להיות אמא שעוזרת ודואגת ואפשר להתייעץ איתה על הכל. בגיל 54 כחודשיים אחרי שחיתנת את שני הילדים הגדולים שלך, התחלת להיאבק במחלה. זכית בדרך גם לראות שני נכדים מקסימים שמחזקים אותך בכל יום שאת עוברת. אני לא אוותר לך ! אני רוצה שתלווי גם אותי לחופה. שתזכי לראות את הילדים שלי ! שיהיו לנו עוד לפחות 50 ימי הולדת ביחד. אני מתגעגע לאוכל שלך ובעיקר מתגעגע לחבק אותך חזק, בלי לפחד שיכאב לך הגוף".

 

יפה גץ לפני שחלתה. צילום מהאלבום המשפחתי.

גץ הוסיף וסיפר: "מי שמכיר אותי יודע שאני לא יודע לבקש, וכל החיים השתדלתי לתת ולעזור. אבל הגענו למצב שאין לנו ברירה. אמא כבר לא יכולה יותר לקבל את הטיפולים הרגילים והיא זקוקה לשתי תרופות מצילות חיים שאינן בסל הבריאות. לצערנו הסרטן לא מחכה וחשוב שהיא תתחיל את הטיפולים מהר".
ערב ההתרמה "נותנים תקווה" אשר מפיקה משפחת גץ למען אם המשפחה, יתקיים בתאריך 3.1.2018 ביחד עם עמותת שאגת אריה. בערב יופיעו אדיר גץ ולהקתו, אסף מור יוסף במופע סטנד אפ, להקת צעירי עתלית ועוד. מי שאינו מעוניין להגיע לערב ההתרמה יכול גם לתרום ישירות, ולדברי המשפחה כל סכום יוכל לסייע.

לתרומות : בנק דיסקונט סניף 176, מספר חשבון 35606, עמותת שאגת אריה, עבור יפה גץ


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות