למה קשיש בן 80 מרחוב מרגלית בחיפה הפך ליעד של חברי ארגוני פשע מהאזור, כשהוא סופג רימונים על ביתו ואיומים בלתי פוסקים?

קשיש חסר ישע כבן 80 המתגורר ברחוב מרגלית בחיפה הפך ליעד לאיומים וניסיונות פגיעה קשים מצד גורמים במשפחות פשע. שוטרי חיפה החליטו להציב מארב מחוץ לביתו כדי לנסות ולהבין מה הביא לכך שהקשיש הפך ליעד כזה, ולאחר מארב לילי מוצלח הם תפסו על חם אדם שאף השליך לבית הקשיש רימון
 

בחודשים האחרונים קשיש חסר אונים כבן 80 המתגורר בדירה צנועה ברחוב מרגלית בחיפה הפך ליעד של איומים וניסיונות פגיעה מצד גורמים שונים המשתייכים למשפחות פשע מהאזור.

איך קשיש בן 80 מסתבך כך עם גורמים עברייניים כבדים, גם את זה המשטרה ניסתה לברר ובכדי לעשות זאת אף הציבה מארב של שוטרים מחוץ לביתו של הקשיש.

 

הקשיש המסכן לא הבין שמי שאשם במצבו זה בנו שנמלט לחו"ל והותיר אותו להתמודד עם האיומים הקשים. צילום: אילוסטרציה

 

הסיפור התחיל לפני מספר חודשים כשהקשיש החל לקבל טלפונים ואף ביקורים מאיימים מצד גורמים שונים. אותם גורמים עברייניים דרשו אותו דבר: את הכסף שבנו של הקשיש לווה מהם בסכום גדולים, ולא החזיר.

הבעיה: הבן בעל החובות לגורמים המפוקפקים לקח את עצמו וברח מהארץ, והותיר מאחור את אביו הקשיש שהפך ליעד עבור אותם עבריינים שלהם הבן חייב את הכספים.

לאחר שהקשיש ספג איומים קשים על חייו והתלונן על כך למשטרה, החליטה המשטרה להציב מארב מחוץ לביתו.

באחד הלילות לבניין מגוריו של הקשיש הגיע חשוד המשתייך לאחת ממשפחות הפשע. הוא הגיע רכוב על אופנוע, החנה אותו סמוך לבניין בו מתגורר הקשיש, נכנס לבניין והשליך לעבר ביתו של הקשיש רימון שהתפוצץ ונמלט מהמקום.

אלא שהשוטרים הציבו ביציאה מהרחוב דוקרנים על הכביש, האופנוע של המפגע נתקל בדוקרנים במנוסה מהשוטרים וכך התנגש ברכבים ולבסוף בניידת משטרתית שדלקה אחריו.

מלכידת החשוד עלתה התמונה שאותו קשיש אומלל הפך יעד של משפחות הפשע בשל חוב גדול של בנו, שנמלט לאותם אנשים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות