מלגות רבותיי מלגות

עיריית נשר והטכניון העניקו מלגות ל-90 סטודנטים תושבי נשר. "אין ספק שהמלגה מסייעת רבות"

"אינני מכיר רשויות רבות בישראל אשר שמו את נושא החינוך כאחד הדגלים המרכזיים כמו עיריית נשר".
צילום: עיריית נשר


עיריית נשר והנהלת הטכניון העניקו יחד מלגות ל-90 סטודנטים וסטודנטיות תושבי העיר נשר הלומדים לתואר ראשון בטכניון. טקס הענקת המלגות התקיים במרכז למדע וטכנולוגיה ע"ש טאוב בפקולטה למדעי המחשב, בטכניון, במעמד ראש עיריית נשר, אבי בינמו, המשנה לנשיא לקשרי חוץ ופיתוח משאבים בטכניון, פרופ' בועז גולני, מנכ"ל עיריית נשר, מיכל ליבנה, ומנהלת מחלקת החינוך בעירייה, לוטם קירמאייר.
בינמו הודה להנהלת הטכניון על שיתוף הפעולה הפורה עם עיריית נשר במגוון רחב של פרויקטים וציין כי עיריית נשר תמשיך לשתף פעולה עם הנהלת הטכניון ועם אגודת הסטודנטים בטכניון גם בעתיד. עוד אמר בינמו כי עיריית נשר שמה לה למטרה להנגיש את ההשכלה הגבוהה לכל תושב ותושבת בעיר. בינמו ציין כי נשר נמצאת במקום ה-1 בצפון וה-3 בישראל בסך ההשקעה נטו לתושב בתחום החינוך. "החינוך נמצא בראש מעיינינו. עיריית נשר משקיעה במערכת החינוך שלה יותר מכל עיר אחרת בישראל", אמר בינמו. "מדי שנה", ציין בינמו, "מייצרת מערכת החינוך של נשר סטודנטים פוטנציאליים רבים לטכניון, וזו ברכה שמוסד אקדמי ברמה בינלאומית נמצא בסמוך אלינו".
בדברי ברכתו לסטודנטים ולסטודנטיות אמר בינמו: "עיריית נשר מתכבדת להעניק לכם גם השנה מלגות בשיתוף הטכניון. במלגות אלה טמון רווח כפול: אנחנו גם מסייעים לכם לצלוח את שנת הלימודים האינטנסיבית ביתר קלות, וגם צועדים צעד נוסף בביסוס הקשר עם הטכניון – המוסד האקדמי המוביל במדינת ישראל. כך, בהדרגה ובנחישות אנחנו מיישמים הלכה למעשה את חזון 'נשר עיר אקדמיה'. בהזדמנות זאת, אנו מבקשים להודות לטכניון על שיתוף הפעולה עם עיריית נשר, ולכם, סטודנטים יקרים, אנו מאחלים הצלחה בלימודים. תיהנו מההזדמנות לרכישת השכלה בטכניון, והמריאו משם מעלה".
פרופ' גולני אמר: "עיריית נשר היא שותפה נאמנה שלנו ואני שמח לראות את החיבור והקשר שבין הסטודנטים לקהילה ולעיר נשר. עיריית נשר וראש העיר, מתבלטים לטובה בהשקעתם העצומה בחינוך החל מגני הילדים ועד לאוניברסיטה. אינני מכיר רשויות רבות בישראל אשר שמו את נושא החינוך כאחד הדגלים המרכזיים כמו עיריית נשר".
בשם הסטודנטים מקבלי המלגות ברך אמיר גרטי, סטודנט להנדסה סביבתית בטכניון, שאמר: "סטודנטים נדרשים להשקיע שעות רבות ולא נותר להם כמעט זמן לעבודה. אין ספק שהמלגה מסייעת רבות למסלול שבו בחרנו. אני מודה לראש העיר, אבי בינמו, ולעיריית נשר על תמיכתה בסטודנטים תושבי העיר".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר