בחורה מאזור חיפה מצאה את עצמה מותקפת ועוברת שיימינג ברשת מידי בחור..הכל בגלל שהוציאה אותו מרשימת חבריה בפייס. אז היא תבעה אותו וזכתה בגדול

בחור שהוסר מרשימת חברים בפייסבוק של בחורה צעירה מאזור חיפה לא אהב את זה והפך את חייה לגיהנום, כשפתח עמודי פייסבוק בשמה עם תמונות מיניות ועוד. עכשיו היא קמה ותבעה אותו וזכתה בפיצוי לא מבוטל
 

ב-2012 בחורה צעירה שלמדה באוניברסיטה הוסיפה חברים אקראיים לרשימת חבריה בפייסבוק, בכדי לשלוח להם טפסים עבור עבודה סטודנטיאלית שביצעה. היה מדובר באנשים שלא הכירה והיו אקראיים. כשסיימה את העבודה ולימודיה, הסירה את החברים שלא הכירה מרשימת הפייס שלה.

אלא שאז החל עבורה סיוט, זה הגיע בימים אלו לתביעה נגד אחד מאותם "חברים" שהוסר ולזכייה גורפת.

 

הפיץ על הצעירה פוסטים מיניים והפיץ במוסד בו למדה שהיא מופקרת מינית. צילום: אילוסטרציה

 

כאמור ברגע שהבחור הוסר מרשימת חבריה בפייסבוק אותו בחור פתח מספר פרופילים פיקטיביים על שמה, העלה תמונות שלה ואף הוסיף את מכריה כחברים. הוא לא עצר בכך, הוא החל להעלות בשמה פוסטים ותכנים מיניים, קישורים לאתרי סקס. וזה לא נגמר בכך, הוא עבר מייד לאיומים במוות והודיע לה שירדוף אותה "עד שתמותי או עד שתהפכי לדתייה". הוא איים להפיץ במוסד האקדמי בו למדה כי היא זונה.

כשנה לאחר דברים אלו הוגשה תביעה נגד המטריד מטעם הפרקליטות. הוא הורשע בגין עבירות של איומים, פגיעה בפרטיות, הטרדה מינית ומידע כוזב. הוא קיבל מאסר על תנאי וקנס של 5,000 שקל.

אלא שהצעירה החליטה לתבוע אותו על נזקים פיזיים ונפשיים שנגרמו לה, וטענה כי הפרשה פגעה בלימודיה.

השופטת קיבלה את עובדת הפגיעה ברגשותיה, בכבודה ואף במשפחתה של התובעת, אך ציינה כי לא הוכיחה את נזקיה וכי גיליון הציונים שלה הראה כי ציוניה דווקא עלו מאז המקרה.

בפסיקה הצעירה זכתה מטעם המטרידן בפיצוי של 25 אלף שקל ועוד 5 אלף שקל שכר טרחה לעורך דינה, בסך הכל פסקה לטובתה 30 אלף שקל.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות