"אין ספק שתושבי העיר חיפה מהווים היום בסיס כוח משמעותי למפלגה"

למרות הגשם הכבד אתמול בערב, הגיעו כ-200 איש למפגש עם חבר הכנסת עופר שלח ("יש עתיד") בפאב הפטריקס במרכז הכרמל. הח"כ הודיע בין היתר כי אם יחליט סגן ראש העיר ויו"ר המפלגה בחיפה, שי אבוחצירה, להתמודד לראשות העיר, תתמוך בו המפלגה ללא סייג.
 

כ-200 איש הגיעו אתמול בערב לשמוע את חבר הכנסת עופר שלח בפאב הפטריקס שבמרכז הכרמל, וזאת על אף תנאי מזג האוויר החורפי והגשם הכבד אשר ירד בעיר.
ח"כ שלח הציג את מצע המפלגה והתייחס גם לתכנית 7 הנקודות, אותה מציג לאחרונה יו״ר המפלגה חבר הכנסת יאיר לפיד ברחבי הארץ. בהמשך ענה לשאלות הקהל והתייחס למצב בו נמצאת הממשלה, כאשר גורמים רבים ומשמעותיים בה ובראשם כמובן ראש הממשלה נמצאים בחקירות. ח"כ שלח התחייב כי מפלגת "יש עתיד" תהיה זו אשר תרכיב את הממשלה הבאה וכי לפיד יהיה ראש ממשלת ישראל.
חבר הכנסת שלח פרס את תכנית 7 הנקודות. צילום: גיל מזרחי

חבר הכנסת שלח פרס את תכנית 7 הנקודות. צילום: גיל מזרחי

 

בסיום האירוע, התקיימה פגישה בין חבר הכנסת שלח לסגן ראש העיר ויו"ר הסניף החיפאי של "יש עתיד", שי אבוחצירה, וחבר מועצת העיר מטעם סיעת יש עתיד-צעירי חיפה אורי גרינברגר, בה דנו השלושה באסטרטגיה של המטה החיפאי לקראת הבחירות המוניציפאליות הקרובות.
אם יחליט אבוחצירה להתמודד לראשות העיר, תתמוך בו המפלגה באופן בלתי מסויג. צילום: גיל מזרחי.

אם יחליט אבוחצירה להתמודד לראשות העיר, תתמוך בו המפלגה באופן בלתי מסויג. צילום: גיל מזרחי.

חבר הכנסת שלח חזר על עמדתו של יו"ר המפלגה ח"כ יאיר לפיד, לפיה אם יחליט אבוחצירה להתמודד לראשות העיר, תתמוך בו המפלגה באופן בלתי מסויג. אבוחצירה: "אני שמח על ההיענות הרבה של הציבור החיפאי אשר הגיע בערב גשום לשמוע ולשאול את ח"כ שלח, אין ספק שתושבי העיר חיפה מהווים היום בסיס כוח משמעותי למפלגה. מדי שבוע אנחנו מקבלים עשרות פניות של חיפאים צעירים וותיקים ואפילו בני נוער שרוצים לקחת חלק בפעילות המפלגה ולהפתעתי רובם באים ממפלגות שונות בכל רחבי הקשת הפוליטית. ההבנה הרווחת היום כי על מנת לייצב שוב את המדינה, חייבים לחזור למרכז ואני מאמין כי כוחה של המפלגה אשר כבר היה גדול בבחירות האחרונות יגדל משמעותית בבחירות הקרובות ואף יעבור את ההישג העצום אליו הגיעה המפלגה בשנת 2013, הן בזירה הארצית והן בזירה המקומית".

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות