מה נדהמו לגלות שוטרי התנועה, שעצרו בסוף השבוע בחיפה נהג קטנוע בן 19 שנהג בצורה מסוכנת?

נהג קטנוע בן 19 עורר את חשדם של שוטרי התנועה שערכו מבצע אכיפה בסוף השבוע ברחבי חיפה. הם ביקשו ממנו לעצור ולאחר בדיקה, נדהמו לגלות שני דברים…
בסוף השבוע ערכה משטרת התנועה במחוז חוף מבצע אכיפה נרחב כשהמטרה הייתה לתפוס נהגים הנוהגים תחת השפעת אלכוהול ומסכנים בכך את ציבור הנוסעים והולכי הרגל.
במהלך פעילות האכיפה באזור חיפה ביצעו שוטרי אגף התנועה מחסום לאיתור נהגים שיכורים, בסמוך לשעה 03:00 בין יום שישי האחרון לשבת הגיע למחסום רוכב קטנוע שנעצר לבדיקה לאחר שנהג בצורה שעוררה את חשדם של השוטרים, כשהוא נוהג בזגזוג.

הקטנוע של הצעיר השיכור שהוחרם בו במקום. צילום: משטרת ישראל

במהלך השיח עם רוכב הקטנוע עלה חשדם של השוטרים כי הרוכב נמצא תחת השפעת אלכוהול, לאור העובדה כי נדף מפיו ריח חריף של אלכוהול. בוצעה בדיקה כאמור במכשיר הינשוף ונמצא כי הרוכב נוהג כשהוא תחת השפעת אלכוהול בכמות של 933 מ"ג, שזה כמעט פי 4 מהכמות המותרת!
בבדיקה מעמיקה יותר הוברר לשוטרים כי הבחור בן 23 תושב אזור הצפון רוכב על הקטנוע מבלי שהוציא רישיון נהיגה מעולם. הרוכב עוכב לחקירה ביחידת הבוחנים ושם טען כי שתה רק בירה אחת, בסיום החקירה הרוכב שוחרר בתנאים למעצר בית בן 5 ימים והוא יזומן לבית המשפט במועד שיקבע. האופנוע הושבת לאלתר למשך 30 ימים ונגרר למגרש האחסנה.

תוצאות בדיקת האלכוהול שהדהימו את השוטרים. צילום: משטרת ישראל

במשטרה מציינים: "משטרת ישראל רואה בחומרה את הנהיגה של אזרחים בכלי רכב מבלי שהוציאו רישיון נהיגה מעולם, עבירה זו המשולבת עם נהיגה תחת השפעת אלכוהול מסוכנת פי כמה וכמה ומהווה סכנה ממשית לציבור משתמשי הדרך. בתוך כך אגף התנועה מבצע פעילות אכיפה מוגברת בסופי שבוע כנגד עבירות אלו במטרה לאתר נהגים המבצעים עבירות בריונות ומסכנות חיים ולמצות עימם את הדין".

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות