באיזה מסווה ניהלה האשה רומן סוער והפסידה בשל כך את נישואיה ? 

בני הזוג מתגוררים באחד מאזורי היוקרה בצפון וחולשים על נכסים רבים. הבעל הצמיד לאשתו בלש פרטי וזה חזר עם ממצאים אשר השאירו את הבעל פעור פה, ואת האישה ללא חלק ניכר מהרכוש אותו ביקשה לקבל.
תחילת הפרשה לפני מספר חודשים. הבעל, בן לאחת המשפחות העשירות בישראל החליט להצטרף עם אשתו לחוג לריקודים סלונים. בשלב מסוים, האישה באמצע שנות ה-30 לחייה, מורה בבית ספר תיכון, פרשה מהחוג בנימוק כי הוא אינו מעניין אותה עוד.

בכתב התביעה המקורי טען הבעל באמצעות עורכת הדין שרין סולן כי אשתו בחרה לנטוש את החוג, כדי להיות לבד ובמקום להמשיך איתו בחוג לריקודים סלונים, בחרה להצטרף לחוג לריקודי בטן. בחלוף שנה, סיימה האשה את הקורס בהצלחה, אבל אז ביקשה מבעלה להמשיך ולהתמחות בתחום במועדון ריקודים יוקרתי בירדן, הידוע בתחום ריקודי הבטן, למשך חמישה סופי שבוע.

הבעל, בן לאחת המשפחות העשירות בישראל, הצמיד לאשתו בלשים פרטיים. צילום: אילוסטרציה

בני הזוג, שכאמור אין להם בעיה כספית במימוש רצונותיהם, החליטו ללכת על זה. בשני סופי השבוע הראשונים יצאו בני הזוג יחד, אבל בשבוע השלישי הבעל בחר להישאר בארץ.

עו"ד סולן טענה בדיון המקדמי כי האשה הקפידה להמשיך את ההתמחות ולמרבה הפלא זו נמשכה במקום חמישה שבועות כמתוכנן, עשרה שבועות לסירוגין. אחת לחודש נהגה האישה לצאת לירדן במסגרת "ההתמחות", אלא שלבעלה התברר כי ההתמחות לא עסקה בפיתוח מיומנות ריקודי הבטן, אלא בפיתוח מיומנות אחרת לגמרי.

בתצהיר שהוגש לבית הדין הרבני נטען בין היתר כי הבעל, כאמור טייקון בקנה מידה בין לאומי, דאג באחד הביקורים של אשתו להצמיד לה בלשים שחזרו אליו לאחר סוף השבוע עם המידע הנדרש, ממנו עלה כי אשתו מנהלת רומן עם מלצר מקומי במסעדת יוקרה, שם נהגה לאכול ארוחת ערב בסוף השבוע בו שהתה בירדן.

ההתמחות לא עסקה בפיתוח מיומנות ריקודי הבטן, אלא בפיתוח מיומנות אחרת לגמרי.. צילום: אילוסטרציה

כאשר האישה שבה לארץ, הגיש הבעל תביעת גירושין ודרש מאשתו לפנות את הווילה בה התגוררו. האישה הגיבה בתביעה משלה ובה רשימת דרישות. בין היתר דרשה 35 אלף שקלים תשלום מזונות, העברת הווילה לבעלותה ורכב חדש כל חמש שנים. הבעל סירב והודיע לאשתו כי יחשוף את מעלליה במשרד החינוך, בהיותה מורה בכירה בתיכון. אז התרצתה האישה והסכימה לעזוב את הדירה המשותפת עם תשלום מזונות של 15 אלף שקלים, ושוויה של מחצית הדירה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות