כיצד הגיב שר האוצר כאשר הודיע לו יועצו לשעבר בפעם הראשונה, על כוונתו לרוץ לראשות עירית חיפה?

"החלטתי לרוץ כי אני באמת מאמין גדול בעיר, ומאמין שהיא צריכה להתקדם קדימה, ועם חזון נכון היא תמריא. יש לי המון תוכניות", אמר היום המתמודד הצעיר עו"ד דוד עציוני, אשר הכריז לפני שעה קלה באופן רשמי על התמודדתו לראשות העיר חיפה. ומה חושב על כך הבוס לשעבר השר כחלון ?
עו"ד דוד עציוני הודיע בשעה האחרונה באופן רשמי על ריצתו לראשות עיריית חיפה בבחירות הקרובות ב- 30.10.2017.
עציוני יתמודד מטעם סיעה עצמאית ולא מטעם מפלגת כולנו, וזאת על אף הספקולציות והשמועות אשר רחשו לאחרונה בנושא, בשל היותו של המתמודד הצעיר יועצו הבכיר לשעבר של שר האוצר ויו"ר מפלגת "כולנו", משה כחלון.

כאשר נשאל עציוני כיצד הגיב השר כאשר שמע ממנו בפעם הראשונה על כוונתו לרוץ לראשות עירית חיפה, ענה עציוני: "הוא אמר לי משפט אחד : 'אני אוהב אמיצים, ושתדע שאמיץ מת פעם אחת, פחדן מת כל יום'.

דוד עציוני וכחלון שר האוצר. צילום וניל

 

עציוני אשר הודיע על התמודדותו במסיבת עיתונאים אשר קיים היום בצהריים באולם ימה בעיר, אמר : "החלטתי לרוץ כי אני באמת מאמין גדול בעיר, ומאמין שהיא צריכה להתקדם קדימה, ועם חזון נכון היא תמריא. יש לי המון תוכניות. עיר היא בראש ובראשונה אנשים, וחיפה זכתה בחומר האנושי הכי טוב שיש וברגע שנחבר אותו חזרה לעיר, ונחזיר אותו לעיר, ולא ניתן לו לעזוב את העיר, הוא יוביל את העיר קדימה".

עציוני הוסיף וסיפר: "יש מאחורי אנשים מעולים ואני לא לבד. אבא שלי אמר לי משפט שהולך איתי כל יום, "אם אתה נכנס לחדר וחושב שאתה האיש הכי חכם בחדר אז אתה בחדר הלא נכון". תמיד יהיו אנשים שיבינו יותר במגוון תחומים, ולכן שיתוף פעולה הוא מילת מפתח".
"רק לאחרונה פגשתי את רוביק דנילוביץ, (ראש עירית באר שבע וידיד טוב של עציוני- ק"ר), שלקח עיר והפך אותה 180 מעלות, והוכיח שאם יש חזון אפשר לעשות הכל. לחיפה יש פוטנציאל בלתי נגמר. אני רואה אותנו ב- 30 לאוקטובר לוקחים את העיר".
לגבי האנשים אשר ירכיבו את הרשימה בראשה יעמוד, ומי יהיה מספר 2 שלו, קימץ עציוני בפרטים, והסכים רק לומר כי מדובר בחיפאים וכי יפרסם את הרשימה "במועד הנוח לי". עוד הוסיף עציוני: "לא היום אנחנו מחלקים מספרים".
עציוני התייחס גם לשאלה האם יסכים להיות מספר שתיים של ראש העיר יונה יהב, ועל כך אמר: "אני לא שם, ואני יודע שיש שמועה שרצה, אבל אני מתכוון לרוץ עד הסוף ולנצח".

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות