כתב אישום נגד תושב טירת כרמל שהכה את חברו וגרם לו לעיוורון, כשהוא במצב אנוש. התוקף טען בהתחלה: "הגנתי על עצמי", ואחר כך: "הייתי שיכור, לא זוכר כלום"

גבר כבן 36, תושב טירת כרמל, מואשם בכך שהכה בצורה אכזרית את חברו. למה? אף אחד לא יודע. החבר בינתיים נמצא במצב אנוש כשבועיים בבית החולים, סובל מאיבוד ראייה והחשוד? הוא משנה גרסאות כל יום
 

לפני כשבועיים נמצא באחד הערבים מוטל ברחוב האצ"ל בטירת כרמל גבר כבן 50, כשהוא שותת דם עם פצעים אנושים בראשו ועוד שברים בגופו.

הגבר הובהל לבית החולים כשהוא במצב אנוש. עד היום הוא מאושפז במצב אנוש, כשהוא עדיין לא שב להכרה, מונשם ואף איבד את מאור עיניו כתוצאה מהמכות האכזריות שקיבל.

 

התוקף עטען להגנה עצמית עד שהגיע עד ראייה. צילום: אילוסטרציה

 

המשטרה החלה בסריקות ולקחה את צילומי האבטחה מהמצלמות בסביבה, כשאז גם עלו עדי ראייה לתקיפה שאחראי לה תושב אחר של העיר, גבר כבן 36.

עם מעצרו הגבר טען כי אכן הוא זה שהכה את הקורבן, אבל כי עשה זאת מהגנה עצמית. אלא שאז השוטרים עמתו אותו עם עדות של עד ראייה שסיפר שהשניים בילו יחד בקיוסק בקרבת מקום, כשהם שותים אלכוהול. השניים בשלב מסוים, יצאו מהקיוסק ואז החל הנאשם להכות באכזריות את הקורבן, תוך שהוא מכה בו באגרופים ובועט בראשו ללא הפסק, גם אחרי שראשו שתת דם.

אלא שהחשוד, שאתמול פרקליטות מחוז חיפה הגישה נגדו כתב אישום בגין חבלה בכוונה מחמירה, טען בתחילה כי הוא אכן הכה את חברו אבל עשה זאת מתוך התגוננות לאחר שהותקף ראשון.

אלא שעד ראייה שהיה בקרבת מקום העיד על כך שהחשוד הכה את חברו בצורה מתמשכת ואכזרית וכלל זה לא היה מתוך הגנה. משהוא עומת מול עדות זו, החשוד החליט לשנות גרסה וטען שבכלל הוא היה שיכור והוא כלל לא זוכר את התקרית שהובילה לאשפוזו במצב אנוש מזה שבועיים, של חברו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות