WOLTERS – DIFFERENT BEER

גרמנייה איכותית וזהובה במרירות מעודנת וקלילה מעט עוקצנית אך מתאימה לכולם. בהשקעה של מיליוני שקלים הפך המותג הבינלאומי WOLTERS למוצר מבוקש בישראל וכעת הוא נמכר ב-24 רשתות שווק ולמעלה מ- 620 מוקדי מכירה הפזורים בכל רחבי הארץ. וכעת נושק ל-15% נתח שוק מכלל קטגוריית הבירה ברשתות השיווק שהוא נמכר.

"כחברה אנו בוחנים את המוצרים שאנחנו בוחרים לשווק על פי שלושה כללים: איכות, נראות ותמחור. לאחר חיפוש ברחבי גרמניה אחר מותג בירה שיענה על שלושת הכללים האלו איתרנו את מבשלת WOLTERS הוותיקה ומשם הדרך לחיך הישראלי הייתה רק עניין של זמן. כיום, ניתן למצוא את בירה WOLTERS  בלמעלה מ-515 נק' מכירה ברחבי הארץ ולשמחתי הדרישה גוברת והחשוב ביותר הוא שהתגובות מהצרכנים הן נהדרות", דברי אבי רווח מנכ"ל ובעלים של חברת AVEL

WOLTERS, זוהי מבשלת בירה מסורתית אשר מייצרת כבר מאות שנים סוגי בירה שונים באותה מתכונת עתיקה במפעל קטן באחד מפרבריה של בראונשווייג אשר בגרמניה. עם השנים רכשה לה מוניטין של חברה בינלאומית וכעת משווקת את מוצריה בלמעלה מ- 40 מדינות ברחבי העולם וביניהן ארה"ב, סין, ברזיל ועוד. WOLTERS מייצרת את מוצריה תחת תקן גרמני מחמיר לייצור בירה ובשיטה המסורתית מאז שנת 1627 וידועה כבירה בינלאומית – איכותית .

פקשוט וולטרס פחית

WOLTERS PILSNER מבושלת באופן קפדני ובהתאם ל"חוק הטוהר האיכותי לבירות" אשר נוסד בגרמניה מאז שנת 1516. חוק זה הינו מבין חוקי המזון העתיקים בעולם ועל פיו בירה יכולה להיות מיוצרת אך ורק מארבעת רכיבים בלבד : מים, שעורה, כשות וחיטה. הקפדה עד ימים אלו על חוק זה לייצור בירה הפך להיות  הסיבה העיקרית למוניטין הבינלאומי הרחב של הבירות הגרמניות.

בירה WOLTERS PILSNER המשווקת בימים אלו בארץ ע"י חברת AVEL היא בירה בינלאומית איכותית   המשלבת מסורתיות בשילוב של ייצור על פי מתכון עתיק יומין ,מוניטין וניסיון נרחב והקפדה על רכיבים איכותיים וכמובן עמידה בסטנדרטים המחמירים של :"GERMAN PURITY LOW". נתונים אלו מובילים לטעם והייחודיות של WOLTERS ואף לעניין רב בקרב צרכני הבירה בישראל. נמכרת כיום ב24 רשתות שיווק ולמעלה מ- 620 נקודות מכירה שונות הפזורות בכל רחבי הארץ. עלות שישיה נמכרת ברשתות השיווק ב-29.90 ₪, מחיר בקבוק בודד נמכר בעלות של 7 ₪ -8 ₪ ומחירה של פחית 5-6 ₪. כאמור מחירים אלו משתנים ברשתות השונות וניתן לקנות את המוצר בהוזלה נוספת.

בעולם של קניבליזם עסקי ובו תאגידי ענק בתחום המזון ובפרט במבשלות הבירה הגלובליות משתלטים על מבשלות הבירה הגדולות ועד לקטנות בינהן, בעולם שבו אנו נשטפים השכם והערב בפרסומות סמויות וגלויות על מותגי הבירה הבינלאומיים (הייניקן, קורונה, קרלסברג ועוד) בירה WOLTERS לא נכנעה לתאגידי הענק בענף אשר ניסו לרכוש אותה מספר פעמים ונשארה נאמנה לערכים ולמסורתיות שלה,

חברת  HOFBRAUHAUS WOLTERS מייצרת את הבירות שלה בהתאם לכללי מערכת ניהול איכות קפדנית אשר משמרת לאורך זמן ובצורה עקבית את ייצור הבירה באיכות הגבוהה ביותר ובכפיפות לתקנים בינלאומיים   IFS, FDA ועוד.

אבי רווח, מנכ"ל ובעלים של חברת AVEL אשר הביא את הבשורה החדשה לשוק הבירה בישראל מאמין כי קהל צרכני הבירה בישראל הינו קהל דינמי אשר פתוח לשינויים ומחפש גיוונים חדשים במותגיות ובטעמי הבירה. "קהל זה מחפש אחר ייחודיות ומנסה כל העת להוביל ולנכס לעצמו את הטרנד הבא בעולם הבירות. בירה WOLTERS   מעניקה לכל אחת ואחד מצרכני הבירה בישראל את היכולת ליהנות ממותג בירה גרמני בינלאומי במחיר אטרקטיבי. כבר היום לאחר פרק זמן קצר מאוד אנו רואים כי באמצעות החשיפה הנרחבת של WOLTERS בקרב רשתות השיווק, חנויות היין והאלכוהול, מכולות, פיצוציות, חנויות נוחות ועוד בכלל רחבי הארץ אנו בכיוון הנכון להפוך ולהיות אחד ממותגי הבירה המובילים בישראל".

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות