פרשה חמורה: תושב הקריות, קצין בשב"ס, נעצר בחשד לקבלת שוחד מאסירים. זאת לאחר שהקצין הסתבך בחובות הימורים כבדים

פרשה חמורה נחקרה במשך שנה שלמה כנגד קצין בשב"ס בכיר, תושב הקריות, שנחשד בקבלת שוחד מאסירים וכל זאת בגלל שהוא עצמו הסתבך בחובות הימורים כבדים
 

תושב הקריות, קצין בכיר בשב"ס,  אשר שמו אסור בפירסום,  נעצר בגין חשד לקבלת שוחד בשירות בתי הסוהר,  כל זאת בעקבות הימורים שלכאורה הובילו אותו לחובות כלכליים.

אתמול ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בשמונה ימים, ובמהלך הדיון להארכת מעצרו התבררה הפרשה החמורה:

הקצין המשרת באחד מבתי הסוהר כקצין, נמצא תחת מעקב של המשטרה מזה כמעט שנה, כשהמעקב היה צמוד יותר ונאספו נגדו ראיות בעיקר בששת החודשים האחרונים. בין היתר, המשטרה חשפה אתמול במעט כי בין הראיות שנאספו הם צילומי החשוד מגיע בצורה תכופה לכל מיני תחנות הימורים.

 

המשטרה חשפה שאף צילמה את הקצין נמצא בתחנות הימורים. צילום: אילוסטרציה

 

הפרשה החמורה בה חשוד הקצין מהקריות קושרת אותו כך: לפי המשטרה, הקצין קיבל כספים רבים מידי אסיר משוחרר, שהעביר את הכספים לחשבונות של הקצין. כספים אלו הועברו לאסיר "כבד" אחר היושב בכלא בו משרת אותו קצין. חלק מהכסף שהועבר הלך לפי החשד לכיסו של הקצין מהקריות, וזאת כשוחד על העברת הכסף לאסיר המרצה עונשו.

לפי המשטרה הקצין הסתבך בחובות כבדים בשל הימוריו ולכן החליט לעשות את המעשה החמור הזה.

אתמול, בדיון בבית משפט השלום בראשון לציון השופט עמית מיכלס החליט להאריך את מעצרו עד ליום שני הקרוב, כלומר בחמישה ימים נוספים.

עו"ד תומר נווה מייצג את החשוד. ביקש צו איסור פרסום של שמו.צילום: עצמי

כמו כן, קיבל השופט את בקשת פרקליטו של החשוד, עו"ד תומר נווה, והטיל לעת עתה צו איסור פרסום על שמו, זאת בשל הרגישות הגבוהה שיש לתפקידו של הקצין.

עורך דינו, תומר נווה, התייחס להאשמות החמורות המופנות כלפי מרשו ואמר: "החשוד מכחיש מכל וכל את החשדות,  ענה על כל השאלות , שיתף פעולה,  ונתן הסבר לכלל החשדות.  החשוד הינו מלח הארץ, קצין מצטיין, שמצוי בעת הזו בתקופה אפלה בחייו. נעשה ככל לאל ידינו על מנת להוציא את הפרטים האמיתיים של הפרשייה ולנקותו מכל רבב".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות