מה עשו שני תושבי הקריות לעורכת דין מהאזור שייצגה בנקים בתביעות הוצאה לפועל נגדם ?

שתי עורכות דין ממשרד גדול באזור חיפה ייצגו בנקים בהוצאה לפועל בגין חוב גדול של שני תושבי הקריות. אותם בעלי חוב מהקריות לא אהבו את העובדה שעורכות הדין פועלות במרץ, אז הם החליטו לפי החשד להתנקם בהן ובמשרדן
 

עורכת דין ממשרד גדול באזור חיפה עסקה בעיקר במשפט של הצווארון הלבן. המשרד שבו היא שותפה מייצג בנקים גדולים כמו: פועלים, לאומי ודיסקונט, בעיקר בענייני הוצאות לפועל ועיקולים כנגד בעלי חוב.

אלא שאותה עורכת דין לא שיערה בנפשה שאיומים מצד שני תושבי הקריות, שהופעלו נגדם בהוצאות לפועל מטעם הבנקים, יגיעו לכדי מעשים שיעלו לה ולמשרדה ביוקר.

שני תושבי הקריות החליטו להעלות באש את משרד עורכות הדין שייצגו את הבנקים נגדם. צילום: אילוסטרציה

 

שני תושבי הקריות, בשנות הארבעים לחייהם, נעצרו לפני ימים לאחר שהתברר כי הם חשודים בכך שהלכו והציתו את משרד עורכי הדין של אותה עורכת דין, שייצגה את הבנקים הגדולים בתיק הוצאה לפועל שנפתח נגדם ועמד על סך חוב של 6 מיליון שקל!

במהלך הדיונים בעניין החוב, לפי חשד המשטרה ולפי סרטים שהוצאו מבתי המשפט, נראים השניים כשהם מאיימים על עורכת הדין שייצגה את הבנקים.

אלא, שלפי חשד המשטרה השניים לא הסתפקו באיומים מילוליים. לפני מספר שבועות הוצת משרדה של אותה עורכת דין. המשטרה, לטענתה, הצליחה לקשור את השניים להצתה ויש עוד חשודים שעומדים להיעצר בהקשר להצתת משרד עורכי הדין.

לאחר 3 הארכות מעצר ושני עררים לבית המשפט המחוזי בחיפה, שוחררו אתמול במוצאי שבת שני החשודים, כשבית המשפט מקבל את טענת סנגורם עו"ד תומר נווה כי אין טעם להמשיך להחזיקם לאחר שעומדים להיעצר עוד אנשים במעורבות להצתה.

בין היתר הוצא כנגדם צו הרחקה משתי עורכות הדין שאת משרדן הם חשודים שהציתו ולכאורה איימו עליהן.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות