תופעה: האם תושבים כועסים על לקיחת מקומות חנייה מתנקמים ומוציאים את האוויר מגלגלי המכוניות של מיזם הרכבים CAR2GO, שמפעילה עיריית חיפה?

האם תושבים שכועסים על הפקעת חניות משכונתם, בשל המיזם CAR2GO החליטו לקחת את החוק לידיהם ומוציאם אוויר מגלגלי המכוניות כנקמה?
 

לפני מספר חודשים החלה עיריית חיפה להפקיע חניות בשכונות רבות ברחבי העיר לטובת מיזם הרכב "הירוק" CAR2GO, שהיא החלה להפעיל רק לפני כחודש ימים.

הפקעת החניות התבצעה באזורי מגורים וגרמה ללא מעט תרעומת ומחאה של תושבים, שטענו במקרים רבים כי חניות הופקעו לטובת המיזם דווקא באזורים שגם כך סובלים ממצוקה קשה של חניה.

 

אחת ממכוניות המיזם שנמצאות בקריית חיים כששתי הגלגלים שלה האחוריים ללא אוויר. צילום: פייסבוק דורון גולן

 

אלא שבעירייה לא ויתרו והלכו עד הסוף עם המיזם, גם אחרי שהוגשה עתירה בטענה כי לא נעשה מכרז מסודר למיזם.

לאחרונה החלה לצוץ תופעה בה רכבים של המיזם נמצאים כשהם ללא אוויר בגלגליהם. תושבים שמגיעים לשכור את המכונית לוקחים אותה ומגלים לאחר זמן קצר כי היא נוסעת ללא אוויר בגלגלים. זה קרה לפני מספר ימים לשני נוסעים ששכרו את המכונית בדניה, וכפי שניתן לראות בתמונה זה קרה למכוניות המיזם שעמדו בקריית חיים ובעוד מקומות.

מאחר והמכוניות האלו מותנעות על ידי אנשי החברה, גם בזמן שהן עומדות ולא מושכרות, עולה החשד כי תושבים כועסים החליטו "לנקום" במיזם בדרך זו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות