אות קהילה מתנדבת למוצקין

קריית מוצקין זכתה ב"אות קהילה מתנדבת לנוער וצעירים" של מרכז השלטון המקומי והמועצה הלאומית להתנדבות

בתמונה: מליאת מועצת הנוער העירונית, השבוע, במהלך דיון על אירועים והתנדבויות למען הקהילה

עוד פרס מצטרף לרשימה הארוכה של פרסים שקיבלה עיריית קריית מוצקין בשנת 2017: יו"ר מרכז השלטון המקומי חיים ביבס הודיע השבוע לראש העיר חיים צורי כי מוצקין זכתה ב"אות קהילה מתנדבת לנוער", על פעילותה של מחלקת הנוער העירונית, לקידום ההתנדבות בקרב בני הנוער. הפרס מוענק לשלוש רשויות מכל הארץ על ידי המועצה הלאומית להתנדבות בישראל, משרד החינוך, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים ומרכז השלטון המקומי. האות יוענק על ידי שר החינוך נפתלי בנט בטקס חגיגי שיתקיים בט"ו בשבט תשע"ח, 31.1.2018.

הפרס הוענק לקריית מוצקין בשל מגוון רחב של תחומי התנדבות נוער, בעשרות תכניות בחינוך הבלתי פורמלי.

בין התוכניות שהגישה העירייה לוועדת הפרס:

  • "חיוכים" חונכות נוער בבתים של ילדי רווחה
  • "מגשימי יומולדת" למשפחות נזקקות
  • "הגשמה" נוער מדריך ילדי חינוך מיוחד
  • "עוצמה" הדרכה שבועית לילדים עולים מהקהילה האתיופית
  • "תיאטרונוער" מופע לפני אוכלוסיות מיוחדות

ביבס כתב לצורי כי "מעבר להצבת הנתינה והסיוע לזולת בקדמת סדרי העדיפויות והעשייה העירונית, מעידה זכייתכם על החשיבות שהנך מייחס להטמעת ערכי ההתנדבות עוד בגילים הצעירים, תוך רתימתם לעשייה לרווחת הקהילה. לכך חשיבות באשר לצביונה של החברה העתידית, ועל כך שבעתיים זכייתכם ראויה, מעוררת גאווה, ומוסיפה כבוד רב לשלטון המקומי ולהכרה בחיוניותו ומרכזיותו בעשייה ההתנדבותית".

ביבס הוסיף במכתבו: "כיו"ר מרכז השלטון המקומי, הרואה בברכה פעילות זאת לקידום העשייה ההתנדבותית, אני מבקש להצדיע לפועלך, משוכנע שפעילותך אך תימשך ותעמיק, תוך שתשמש כהשראה להמשך העשייה ההתנדבותית בכל אחד מיישובי הארץ. אנא, מסור את הוקרתי לאנשים שלצדך האמונים על התחום והעשייה".

ראש העיר חיים צורי אמר בעקבות הזכייה: "עירנו בנויה על יסוד הקהילתיות, הערבות ההדדית והתרומה איש לרעהו. לא בכדי בני הנוער שלנו ממשיכים מסורת זו ואף מעלים אותה לרמות שכל הארץ יכולה לשאת עיניה אליהם".

מנהלת מחלקת הנוער, שירלי למפל, אמרה בעקבות הזכייה: "מרגש ולא מובן מאליו שיש לנו בקריית מוצקין נוער מדהים שמתנדב ומשקיע שעות על גבי שעות למען החברה והקהילה. הפרס הזה מגיע לאלפי בני הנוער  שבעבורם ההתנדבות היא דרך חיים ואני גאה בכל אחד ואחת מהם". יחד עם קריית מוצקין זכו גם חולון ושוהם.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור מבצע חיסוני הילדים: האם חיסנתם/תחסנו את ילדיכם נגד קורונה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בקרית מוצקין
Ads