מלגה מלידה

עיריית נשר מציגה: גם לילדים מגיל אפס מגיעה מלגה. "מתן המלגות עבור ילדים בני 3-0 המתחנכים במעונות יום מוכרים היא דרך נוספת של העירייה לסייע למשפחות הצעירות בגידול ילדיהן"

אבי בינמו. "כבר מגיל הגן, מאפשרת עיריית נשר להורים לשלוח את ילדיהם לצהרונים בגני הילדים ובבתי הספר היסודיים במחירים הכי טובים בארץ". צילום: ראובן כהן

עיריית נשר ממשיכה לסייע לזוגות הצעירים בגידול ילדיהם. כיאה ל"עיר האקדמיה של ישראל", העירייה תשתתף גם השנה בתשלומי ההורים ותעניק להם "מלגת השתתפות" עבור ילדים וילדות בגילאי 3-0 המתחנכים במעונות יום מוכרים. האפשרות להגשת בקשות למלגות מעונות יום כבר החלה, ומעיריית נשר נמסר כי את הבקשות יש להגיש במשרדי מחלקת החינוך בעירייה עד ל-28 בפברואר. טפסי בקשה ניתן למצוא באתר האינטרנט של העירייה.

מנהלת מחלקת החינוך בעיריית נשר, לוטם קירמאייר, מסרה כי מדובר בהטבה משמעותית וייחודית לעיריית נשר. "המלגה מיועדת עבור ילדים להורים המתגוררים בנשר ב-3 השנים האחרונות, לפחות, ובהתאם לקריטריונים נוספים שקבעה העירייה. המעון חייב להיות מוכר על ידי משרד התמ"ת".

ראש עיריית נשר, אבי בינמו, אמר כי עיריית נשר דואגת לכל שכבות הגילאים החל מלידה ועד לאוניברסיטה: למעונות יום, צהרוני ביה"ס, הסעות ללא עלות לתלמידים עד כיתה י"ב, וכן מעניקה מלגות נדיבות לסטודנטים. "זו הסיבה שנשר טובה למשפחות", אמר בינמו, "עיריית נשר משקיעה בשירותים ומלגות החל מפעוטות כדי להקל על המשפחות ולסייע להם. על כך זכינו לתודה והוקרה מהתושבים ועל כן המשכנו לפעול לקידום מלגה זו ומלגות נוספות כגון צהרונים, מסע לפולין ועוד".

בינמו: "כבר מגיל הגן, מאפשרת עיריית נשר להורים לשלוח את ילדיהם לצהרונים בגני הילדים ובבתי הספר היסודיים במחירים הכי טובים בארץ, העירייה מעניקה ילקוטים לילדי הגן העולים לכיתה א', ומציעה להם עולם תוכן עשיר לרבות שיעורי שחמט בגני החובה ובכיתות א'. גם התשלום למעונות היום מהווה מעמסה כבדה עבור הזוגות הצעירים. אנו, בעיריית נשר, יישמנו הלכה למעשה את המלצות 'ועדת טרכטנברג', דאגנו שבנשר ישלמו בצהרוני גני החובה ובתי הספר את המחיר הנמוך ביותר בארץ, וכך אנו פועלים גם בנוגע למעונות היום עבור אותם הילדים בני אפס עד שלוש. בכך אנו מאפשרים לתושבי העיר לצאת לעבודה ולחסוך להורים 'משכנתא שנייה'. מלגת מעונות היום של עיריית נשר היא ביטוי מובהק להעמדת החינוך בראש סדר העדיפויות העירוני. החלטה זו תסייע למשפחות צעירות בגידול ילדיהן".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר