מומחי כללית בפריים טיים

מומחי כללית מהקריות הופיעו בפריים טיים באולפני קשת. התוכנית שודרה במסגרת יום בריאות כללית בו נערכו עשרות פעילויות לקידום בריאות.
צוות תוכנית אנשים בקשת, בהנחייתו של זוהר ישראל התייצב בשעת בוקר מוקדמת בקריון וסקר את היוזמה הייחודית של כללית: צעידת קניונים הפועלת במקום. הצוות תעד את קבוצת ההליכה הפועלת במקום מזה שנים וראיין את מאמן הכושר אסף אזאצ'י שנתן טיפים.

 

צולם בקריון. קבוצת הליכת קניונים. צילום דוברות כללית.

ענת ספרוני אליהו – מנהלת המחלקה לקידום בריאות בכללית, מחוז חיפה וגליל מערבי, הצטרפה לצועדים והסבירה לכתב כי כללית מפעילה עשרות קבוצות הליכה במתכונת דומה, חלקן בקניונים ורובן במסלולים ייעודיים שהקימה. הקבוצות נערכות בהנחייה מקצועית של מאמן כושר בממון כללית, ללא כל עלות למשתתפים, כחלק מתרומת כללית לבריאות הקהילה.

התוכנית שודרה במסגרת יום בריאות כללית שבמהלכה נערכו עשרות פעילויות כללית לקידום בריאות ומומחי כללית הגיעו לאולפני קשת ווינט ונתנו עצות במגוון רחב של נושאים. אחד המרואיינים המרתקים היה אורי אתרוג- מנהל מכון הפיזיותרפיה של כללית מרבך בקריית חיים, אשר הוזמן לתוכנית הבוקר של פאולה וליאון ונתן טיפים כיצד לעשות ספורט אקסטרים אחרי גיל 40 ולהישאר בחיים.

 

אורי אתרוג, התארח בתוכניתם של פאולה וליאון. צילום: דוברות כללית.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות