על מי ועל מה?

ביום שלישי ה-2.1 התקיימה הצגת הבכורה "על מי ועל מה" של תיאטרון חיפה בתל אביב: ההצגה עוסקת במשפח המתמודדת עם הקושי לשמור על המסורת וערכי המשפחתיות של אב המשפחה מול הרצון של הדור הצעיר למודרניות. מי הגיע מהתעשייה לפרגן?
 

ביום שלישי ה-2.1 התקיימה הצגת הבכורה "על מי ועל מה" של תיאטרון חיפה בתל אביב, בכיכובם של אלמה דישי, איציק כהן, מיכאל מושונוב ויסמין עיון. את ההצגה תרגם וביים משה נאור, המנהל האומנותי של התיאטרון. ההצגה עוסקת במשפחה אמריקאית ממוצא פקיסטני, אשר מתמודדת עם הקושי לשמור על המסורת וערכי המשפחתיות של אב המשפחה מול הרצון של הדור הצעיר למודרניות, קידמה והגדרה עצמית.

איציק אלמה ואסי. צילום: רפי דלויה

איציק אלמה ואסי. צילום: רפי דלויה

בין האורחים ניתן היה למצוא את השחקנית אסי לוי אשר מככבת בהצגה נוספת של תיאטרון חיפה "אנשים טובים" יחד עם בת זוגה תמר שלף, ירון ברובינסקי וזוגתו מירב שרום, אשר משחקת יחד עם מורן רוזנבלט בעונה החדשה של "פאודה" עם איציק כהן. רוזנבלט הגיעה יחד עם בת זוגתה ג'וי ריגר.

מנחת הטלויזיה מירי נבו באה יחד עם בעלה ירון עיון לצפות בבתו, יסמין עיון, בהופעתה הראשונה על הבמה. גם העיתונאים הבכירים גדי סוקניק (אליו התלוותה צעירה יפה אשר לא הסכימה לחשוף את שמה), אוהד חמו, אורן נהרי ואודי סגל באו לצפות בהצגה יחד עם בני משפחתם.

מירי נבו ועידן אלתרמן. צילום: רפי דלויה

מירי נבו ועידן אלתרמן. צילום: רפי דלויה

עוד באו לפרגן- אוהד קנולר, מסקי שבירו, מולי שולמן, לירון בן שלוש ובן זוגה אסף קורמן, עידן אלתרמן, נינה קוטלר ואמה ליאורה ריבלין, המככבת יחד עם אלתרמן ב"מהוללת" של תיאטרון חיפה, שדרן הספורט אבי מלר ועוד רבים.

ההצגה, שלוותה לכל אורכה בהדי צחוק וגם בכי מצד הקהל אשר התרגש ממשחקם המצוין של כהן, דישי, מושונוב ועיון, הסתיימה במחיאות כפיים סוערות וקריאות בראבו.

אסי וניצה. צילום: רפי דלויה

אסי וניצה. צילום: רפי דלויה

 

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה