לפני זמן קצר: שריפה פרצה בדירת מגורים בנשר. במקום פצוע קשה. צפו בסרטון מהזירה:

חובשים ופארמדיקים של מד"א מרחב כרמל העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים רמב"ם גבר כבן 60 במצב קשה עם כוויות בפלג גופו העליון כשהוא מורדם ומונשם. צפו בסרטון מזירת האירוע:
שלושה צוותי לוחמי אש פעלו לפני זמן קצר בשריפה אשר פרצה בדירת מגורים ברחוב קרן היסוד בנשר.

מדיווח ראשוני עלה כי עשן סמיך בוקע מהדירה וכי במקום יש נפגע עשן. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה כרמל וצוותי מד"א מרחב כרמל הוזעקו למקום.

צפו בסרטון :
צילום: דוברות איחוד הצלה מרחב כרמל

 

השריפה פרצה בדירה בקומתו השלישית מתוך ארבע של מבנה המגורים. לוחמי האש סרקו את הדירה ופעלו לכיבוי ושחרור העשן בנוסף חולצה בידי לוחמי האש אישה מבוגרת אשר היתה לכודה בדירתה מבלי יכולת להימלט. חילוצה התבצע באמצעות ברדס חילוץ המאפשר נשימת אויר נקי. האשה לא נפגעה, אך העשן הסמיך אשר יצא מהדירה הבוערת ומילא את חלל חדר המדרגות החל לחדור לדירתה ולכן לוחמי האש חילצו אותה מהמקום.

 

השריפה בנשר היום אחר הצהריים. צילום דוברות כבאות מחוז חוף.

 

 

פצוע קשה מורדם ומונשם. השריפה בקומה השלישית. צילום דוברות איחוד הצלה כרמל

ממד"א נמסר: "בשעה 15:55 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על שריפה בדירה בקומה השלישית בבניין בן 4 קומות ברחוב קרן היסוד בנשר. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב"ם גבר כבן 60 במצב קשה עם כוויות בפלג גופו העליון כשהוא מורדם ומונשם. בשלב זה נערכות ע"י הכיבוי סריקות בבניין על מנת לוודא שאין נפגעים נוספים".
שלמה טאוסקי חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה יחד עם חובשים נוספים שגרים בסמיכות למקום הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע לפצוע קשה וללא הכרה ולפצועה באורח קל שסבלה מבעיות נשימה עקב שאיפת עשן. צוותי כיבוי חילצו את הלכודים. כמו כן חולצו ע"י שירותי הכבאות גם שני חתולים ללא רוח חיים וכלב שסובל מכוויות".

לפני שעה קלה בבניין בו פרצה השריפה. צילום: דוברות איחוד הצלה כרמל.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות