קרית מוצקין נערכה לסערה

ראש עיריית קריית מוצקין ביקר את עובדי התברואה ועמד מקרוב על ההיערכות לקראת הסערה. אנשי השיטור העירוני הצטיידו בחליפות סערה ומגפיים ותודרכו על ידי מפקד השיטור למקרים של חסימת המנהרה בין קריית מוצקין לקריית שמואל, נפילת קווי מתח, קריסת עצים וענפים, הצפות ושלוליות עמוקות והכוונה לצירים חלופיים. 

ראש עיריית קריית מוצקין חיים צורי הגיע הבוקר למחלקת התברואה כדי לעמוד מקרוב על ההיערכות לקראת הסערה המתקרבת. צורי הנחה אותם בנושא הכוננות העירונית החל מהלילה.

 

 

ואלה הפעולות שביצעה קריית מוצקין לקראת הסערה:

המוקד העירוני תוגבר במוקדנים ונעשתה בדיקת שוטפת לתקינות הגנרטור במוקד העירוני כדי לוודא  פעילות רציפה במקרה של הפסקת חשמל. הועמדו בכוננות שתי ביוביות לשאיבת מים במקרה של הצפות ובוצעה סריקה של 1900 הקולטנים בעיר לוודא שאינם חסומים. צוותי העירייה יועמדו בכוננות של 24 שעות עם ביגוד מתאים לטיפול בהצפות במקרה הצורך.
בוצעה סריקה של העצים כדי לוודא שאין ענפים שעלולים לקרוס.
עובדי אגף שפ"ע הונחו לבדוק את יציבות השלטים ועמודי השילוט ברחבי העיר כדי לוודא שאינם רופפים.
אנשי השיטור העירוני הצטיידו בחליפות סערה ומגפיים ותודרכו על ידי מפקד השיטור למקרים של חסימת המנהרה בין קריית מוצקין לקריית שמואל, נפילת קווי מתח, קריסת עצים וענפים, הצפות ושלוליות עמוקות והכוונה לצירים חלופיים.
תאגיד המים "פלגי מוצקין" יעמיד כוננים מהיום (חמישי) בלילה למשך 24 שעות.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית מוצקין