התחדשות עירונית

חברת עמרם את נידם התחדשות עירונית – re:new מדווחת: הסתיים שיווק כל הדירות החדשות בפרויקט תמ"א 38 ברחוב: דרך שרה 222 בזיכרון יעקב. מחיר ממוצע לדירה חדשה בת 4 חדרים עמד על 1,360 מיליון שקל.

 

חברת עמרם את נידם התחדשות עירונית הבניין ברחוב דרך שרה זכרון יעקב -לפני צילום יחצ

מחברת עמרם את נידם התחדשות עירונית מוסרים כי, כל 14 הדירות החדשות בפרויקט התמ"א 38/1 – 38/3 ברחוב: דרך שרה 222, זיכרון יעקב, נמכרו. תמהיל הדירות החדשות בפרויקט היה מגוון: דירות גן 3 חדרים בשטח של כ – 76 מ"ר עם גינה של בין 40 מ"ר ל – 50 מ"ר, דירות 4 חדרים בשטח של כ – 93 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח של כ – 10 מ"ר ופנטהאוזים. מחירי הדירות נעו בין 1,350 מיליון שקל לדירות גן ועד למחיר של כ – 1,550 מיליון שקל לפנטהאוז.

עדי גייר סמנכ"ל השיווק של החברה אומר כי, הדירות נרכשו ע"י משפחות משפרי דיור מהאזור שלאחר שיקולים כאלה ואחרים, העדיפו לרכוש דירה חדשה מפרויקט תמ"א בין השאר מהסיבה כי זוהי רכישה נוחה מבחינת מחיר על פני דירה חדשה מפרויקט של בניינים חדשים.

גייר מציין כי, מבדיקה שערכו במחלקת השיווק של החברה מסתמן כי הבדלי המחיר באזור עומדים בממוצע על כ – 2,500 שקל למ"ר לדירות 4 חדרים בין פרויקט תמ"א לפרויקט חדש.

כאמור מדובר בבניין קיים בן 3 קומות מעל קומת עמודים מתחילת שנות ה – 70 ובו 12 דירות קיימות, יבנו עוד 2.5 קומות על הגג הקיים ו – 4 דירות גן בקומת העמודים של הבניין – סך הכל יתווספו עוד

14 דירות חדשות. אדריכל הפרויקט: לוי – לוסטינג אדריכלים.

חברת עמרם את נידם התחדשות עירונית – הדמית הבית ברחוב דרך שרה 222 זכרון יעקב אחרי תמא 38 צילום יחצ

אסף חמו מנהל המכירות הארצי אומר, כי בעלי הדירות הקיימות ייהנו מחיזוק המבנה הכולל: חדר מגורים וממ"ד בשטח כולל של כ – 25 מ"ר וכן מרפסת שמש בשטח של כ – 12 מ"ר. בנוסף יוחלפו כל התשתיות המשותפות, כל חזיתות המבנה יחופו באבן וכן שיפוץ לובי הכניסה לבניין, תוך השמת דגש על תוספת מעלית חדשה ומרווחת על פי תקן נגישות. כל השטח יפותח כולל גינון ועיצוב מודרני.

הוא מציין, כי במבנה הקיים אין חנייה, אך יחד עם זאת ישנה חנייה ציבורית הצמודה לבניין המדובר. לאחר התמ"א לכל דירה חדשה תהיה חניה.

 מהחברה מדווחים כי, הבניין נמצא בשלב גמר השלד, היתר הבניה ניתן לפני כ – 8 חודשים, והבנייה. החלה לפני כחצי שנה. החברה צופה כי הבנייה תימשך כ – 20 חודשים ולהערכתם הבנייה תימשך עד ספטמבר 2018.

בשיחה עם בעלי הדירות הם אמרו כי, התארגנו באמצעות יורם אסידון מנהל פרויקטים מחברת א.ת.ו.ס ויחדיו בחרו בחברת עמרם את נידם התחדשות עירונית – re:new לייזום וביצוע הפרויקט. הם ציינו כי, באופן זה הם שומרים על זכויותיהם לאורך כל הדרך. עוד הם אמרו, כי למרות היתרונות של מסלול

הריסה ובנייה מחדש, ביישוב לא היה מתקבל אישור לכך וזאת בשל הרצון לשמור על צביון הגבלת גובה הבנייה.

"אנחנו מקדמים את התהליך כבר כמה זמן, ולא כולם הסכימו מהתחלה", מספרת דולסה, בעלת דירה בבניין. "זה לא תהליך פשוט. אבל עכשיו הפרויקט כבר בבנייה מתקדמת. יש לנו קבוצת ווטסאפ ואנחנו כל הזמן מעודכנים מול הדיירים וגם מול החברה. אני משכירה את הדירה בבניין ובגלל הפרויקט הורדתי את שכר הדירה. לכל דבר יש את המחיר שלו ואני חושבת שהקושי שווה את התמורה שמקבלים בסוף" .

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים