עצוב: בעל חנות הצעצועים משכונת סביניה בקרית ביאליק נפטר. ומה בסך הכל מבקשת משפחתו?

בעל חנות הצעצועים "פופ לי" במרכז סביניה נפטר לפני כחודש בטרם עת. כעת זקוקה משפחתו לעזרת הציבור. לא תעשו מצווה ?
לפני כחודש נפטר בעליה של חנות הצעצועים "פופ לי" במרכז סביניה בקריית ביאליק. החנות הוותיקה פעלה בשכונה במשך שנים רבות ושמה הלך לפניה בעיקר בשל מלאי גדול של צעצועים במחירים השווים לכל כיס, כמו גם מכשירי כתיבה, מתנות, שעונים, כרטיסי ברכה ועוד. קשה יהיה למצוא תושב באיזור אשר לא הכיר את בעל החנות, איש חייכן ומסביר הפנים שנהג להכיר כמעט כל ילד וילדה בשמם.
לפני פחות מחודש נפטר בעל החנות בטרם עת, מדום לב. הורים בשכונה סיפרו כי לא ידעו כיצד לספר את הבשורה העצובה לילדיהם ולכן סיפרו להם כי יוסי יצא לחופשה ארוכה.
"הילדים שלי היו נמצאים שם לפחות פעמיים בשבוע, במשך שנים", סיפרה אורית גנור, אם לשלושה ותושבת השכונה: "מה הם לא היו קונים שם. מפצצות סירחון ועד מחברות וציוד אומנות וכמובן צעצועים ומשחקי קופסה, כדורסל וכדורגל. עצוב לשמוע שהחנות המיתולוגית תיסגר, ועוד יותר עצוב לגלות שיוסי נפטר".
השבוע נודע כי משפחתו של בעל החנות מבקשת לערוך במקום מכירת חיסול ולצורך כך זקוקה לעזרת הציבור. בהודעות אשר הופצו בנושא בקבוצות הווטס אפ ובפייסבוק, נכתב כי המשפחה חייבת לפנות את החנות בהקדם: "ביום שני וחמישי השבוע יגיעו נציגים מהמשפחה וימכרו במחירי מבצע את כל הצעצועים, כך נכתב בהודעה, "כל מי שצריך הפתעות, משחקים ומתנות, מצווה לעזור !".
החנות תהיה פתוחה למכירת חיסול (במזומן בלבד)
מחר, יום שני בין השעות 15:30 -20:00
וכמו כן גם ביום חמישי השבוע, בין השעות 9:00-20:00

צעצועים ומתנות במכירת חיסול. לא תעשו מצווה? צילום אילוסטרציה: ענבר אור


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות